Düdüklü Tencere Fiyatları ve Modelleri

20 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 57 markadan 589 düdüklü tencere için fiyatlar listeleniyor. 55 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Düdüklü Tencere
Mutfakların olmazsa olmazı, en zorlu yemek tariflerinin kolay çözümü düdüklü tencereler, buhar gücüyle yemek pişirme fırsatı sunan mutfak eşyalarıdır.

Düdüklü Tencere Alırken Nelere
Düdüklü tencere, herhangi bir tencere gibi basit tasarımlı değil, seçerken dikkat edilmesi gereken daha karmaşık bir mutfak gereci. İçerisine koyulan az sayıdaki sudan elde ettiği buhar gücüyle yemekleri pişiren düdüklü tencerenin, Avrupa Birliği garanti belgesi olan CE belgesine sahip olması gerekiyor. Bu belgeye sahip olmayan tencereler hem doğaya hem de insana zarar verecek potansiyelde kabul ediliyor.

Farklı Hacimler
Düdüklü tencere kapasitesi oldukça çeşitli. 2.5, 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ve 12 litre düdüklü tencere seçenekleri arasından seçim yapmak ve ihtiyaca en uygun hacme sahip ürüne yönelmek önemli. Fazla geniş kapasite seçilmemesi gerektiği gibi kullanım rahatlığı da test edilirken açma/kapama kolunun rahat hareket ettirilebilmesi gerekiyor.

Dökme Demir Düdüklü Tencere
Bir tencere setinde olduğu gibi düdüklü tencerelerde de paslanmaz çelik özelliği mevcuttur. Ancak dökme demir düdüklü tencereler en iyi ürünler olarak dikkat çekerler. Sıcaklığı eşit olarak dağıttıkları gibi yemeğin daha hızlı pişmesine de yardımcı olurlar.

Düdüklü Tencere Fiyatları
Tefal, Hisar, Emsan, Korkmaz, Fissler, Hascevher gibi düdüklü tencere markalarının tasarladığı düdüklü tencere modellerini akakce.com aracılığıyla inceleyebilir; fiyat listesi, kullanıcı yorumları, özellikler ve karşılaştırma gibi seçeneklerle size en uygun ürüne karar verebilirsiniz. Üstelik avantaj, indirim ve kampanya gibi fırsatlardan da akakce.com sayesinde haberdar olmanız ve alışveriş keyfini ikiye katlamanız mümkün.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Düdüklü Tencere

ÖncekiSayfa: 1 / 25Sonraki

En Çok Karşılaştırılan Düdüklü Tencereler

En Çok İlgi Gören Düdüklü Tencereler

Düdüklü Tencere Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Düdüklü Tencere Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.047 s