Kıyma Makinesi Fiyatları ve Modelleri

Et Kıyma Makinesi

16 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 37 markadan 127 kıyma makinesi için fiyatlar listeleniyor. 54 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Kıyma Makinesi
Teknolojinin ilerlemesi, elektrikli ev aletleri çeşitlerinin de artmasını sağladı. Kıymayı kasaplardan ya da marketlerden satın alabildiğiniz gibi kıyma makinesi ile evinizde kendiniz de hazırlayabiliyorsunuz. Arnica, Fakir, Philips, Siemens, Sinbo gibi markaların kıyma makinesi modellerinden size en uygun olanını seçebilirsiniz.

Kıyma Makinesi Nedir, Nasıl Çalışır?
Kıyma makinesi; kuzu, dana, hindi ve tavuk etini hızlı bir şekilde kıyma haline getirir. Kıyma makinesi modellerinin özel aparatları sayesinde çok hızlı ve kolay bir şekilde köfte hazırlayabilir ya da yemeklerde kullanacak kıymayı hazır hale getirebilir. Ayrıca bazı kıyma makineleri yardımı ile sucuk gibi et ürünleri de hazırlanabiliyor.

Kıyma Makinesi Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?
Çeşitli tasarımlara sahip olan kıyma makineleri, mutfaklara uyum sağlayacak şekilde küçük boyutları ile az yer kaplıyor. Sadece belli zamanlarda kıyma çekecekseniz düşük motorlu portatif modeller sizin için daha uygun. Sucuk, köfte ve sosis hazırlamanızı sağlayan modellerin motor güçleri ise daha yüksek oluyor. Kurban Bayramı için kıyma makinesi alacaklar için ise geniş hazneli modeller öne çıkıyor.

Kıyma Makinesi Nasıl Temizlenmelidir?
Elektrikli kıyma makinesi kullanıyorsanız temizlemeden önce diğer parçaları elektrikli kısımdan dikkatlice ayırmalısınız. Daha sonra vidalı ya da geçmeli ön başlık ve ayna kısmını çıkarmalısınız. Bir sonraki aşamada çıkarılması gereken kısımlar ise bıçak ve bıçağı tutan orta mildir. Çıkarılan parçalar bulaşık makinesinin hassas modunda orta sıcaklıkta yıkanır. Elde yıkanacaksa parçalar 70 derece sıcaklıktaki suyla hazırlanan temizlik kabına konur, 5-10 dakika yağlarının çözülmesi beklenir ve yıkama-kurulama işlemi gerçekleştirilir.

Kıyma Makinesi Fiyatları
Kıyma makinelerinin fiyatları 200 TL ile 1000 TL arasında değişiklik gösteriyor. Fiyatları bu denli farklılaştıran nedenlerin başında ise motor gücü ve kapasite geliyor. Motor gücü ya da kıyma makinesinin kapasitesi arttıkça fiyatlar doğru orantılı olarak artıyor. Bir diğer önemli nokta ise marka bilinilirliği oluyor. Bilindik markaların ürünleri benzer modellere göre biraz daha pahalı olabiliyor. İhtiyaçlarınıza ve beklentilerinize uygun kampanyalı ve indirimli kıyma makinesinin hangisi olduğunu akakce.com'dan öğrenin, avantajlı alışveriş yapmanın ayrıcalığını yaşayın.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Kıyma Makinesi

ÖncekiSayfa: 1 / 6Sonraki

En Çok İlgi Gören Kıyma Makineleri

Kıyma Makinesi Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Kıyma Makinesi Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.047 s