Doğrayıcı Fiyatları ve Modelleri

Rondo

22 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 46 markadan 291 doğrayıcı için fiyatlar listeleniyor. 94 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Doğrayıcı
Çorba yapımından salata ve mamalara kadar birçok farklı gıdanın hazırlanmasında yardımcı olan doğrayıcılar, mutfakta hızlı ve pratik elektrikli aletlerle çalışmayı tercih edenlerin en değerli yardımcılarından. Tefal, Philips, Fakir, Arnica, Arçelik, Homend, Vestel, BlueHouse, Arzum ve Sinbo gibi markaların doğrayıcıları ya da diğer isimleriyle rondolarını almadan önce nasıl bir ürüne ihtiyacınız olduğuna karar vermeniz gerekiyor.

Doğrayıcı Çeşitleri ve Özellikleri
Haznesi olmayan doğrayıcı modelleri ile parçaları kolayca sökülebilen hazneli doğrayıcı seçenekleri bulunuyor. Bu tip doğrayıcıların sundukları en büyük kolaylıklardan biri, doğrama işlemi bittikten sonra parçaların kolayca yıkanıp temizlenebilmesine imkan tanımaları. Rondoların temel sınıflandırıldıkları bir diğer kategori ise güçleri. 300 Watt gibi daha düşük güç tüketimine sahip rondolar olduğu kadar 700 Watt güce sahip modeller de bulunuyor. Ancak rondonun güçlü olması, sebze ya da meyveleri çabuk doğraması konusunda tek başına yeterli değil. Rondoların güçleri kadar bıçak sayıları, keskinlikleri ve dizaynları da önemli özellikleri arasında yer alıyor.

Manuel Rondolar
Manuel rondo ya da doğrayıcılar, elektriğe ihtiyaç duymayan ve genellikle çift bıçaklı modellerden oluşuyor. Kısa süreli kullanım ya da iri parçalar elde etmek için oldukça ideal bir çözüm yolu sunuyor. Ancak kullanım süresi arttıkça çok fazla efor sarf edilmesi gerekebiliyor.

Doğrayıcı Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar
Rondo ya da doğrayıcı alırken dikkat etmeniz gereken şeylerden biri, ürünü daha çok hangi amaç için kullanacağınızdır. Çünkü farklı hacimde hazne seçenekleri bulunan rondoları, salata yapmaktan mama hazırlamaya kadar birçok farklı amaç için kullanabilirsiniz. Hazne dışında dikkat edilmesi gereken özelliklerden biri de hız ayarı. Sebzeleri, hazırlanacak yemeğe göre daha büyük ya da küçük doğramak hız ayarı ile mümkün. Ayrıca farklı gıda maddelerini doğramaya uygun dilimleyici aparatların bulunması da mutfakta daha pratik ve etkili sonuçlar elde edilmesine yardımcı olur. Doğrayıcı alırken dikkat edilmesi gereken diğer önemli özellik ise doğrayıcı parçaların yani bıçakların dayanıklı malzemeden olmasıdır. Plastik bıçaklar çizilmeye karşı dayanıklı olurken çelik bıçaklar ise çok daha uzun süreli kullanım fırsatı sunar.

Doğrayıcı Fiyatları
Birçok markanın piyasaya farklı rondo ve mutfak robotu modeli sürmesi ve bu ürünlerin donanımsal özellikleri, doğrayıcı fiyatlarının geniş bir yelpazeye yayılmasını beraberinde getirir. 20 TL ile 700 TL arasında değişen doğrayıcı fiyatları arasından en doğru seçimi yapmak ise Akakçe ile mümkün. Üstelik kampanya ve indirim seçenekleri sayesinde uygun alışverişin keyfini sürmek de akakce.com ile çok kolay.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Doğrayıcı

ÖncekiSayfa: 1 / 13Sonraki

Doğrayıcı Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 AğustosKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok Karşılaştırılan Doğrayıcılar

En Çok İlgi Gören Doğrayıcılar

Doğrayıcı Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Doğrayıcı Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.094 s