Dikiş Makinesi Fiyatları ve Modelleri

16 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 23 markadan 490 dikiş makinesi için fiyatlar listeleniyor. 25 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Dikiş Makinesi
Hem dikiş atölyelerinin hem de evlerin parçalarından biri olan dikiş makineleri günümüzde gelişen teknolojiye ayak uyduruyor ve birer akıllı cihaza dönüşüyor. Bilgisayarlı dikiş makineleri sayesinde bu işe yeni başlayan biri bile kısa sürede ustalaşabiliyor.

Dikiş Makinesi Modelleri
Dikiş makineleri, ev tipi ve sanayi tipi olmak üzere ikiye ayrılıyor. Ev tipi dikiş makineleri daha ucuz ve küçük boyutlarda olurken sanayi tipi dikiş makineleri ise çok daha fonksiyonel oluyor. Mesela profesyonel makineler, hafıza özellikleri sayesinde belirli kalıpları ezberleyerek seri üretim yapabiliyorlar. Singer Simple başta olmak üzere Janome ve Zetina dikiş makinesi modelleri, basit işlemler ve profesyonel çalışmalar için en çok tercih edilen seçenekler arasında yer alıyor.

Dikiş Makinesi Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler
Dikiş makinesi almadan önce ihtiyaçlarınızı belirleyerek kendinize en uygun modeli seçebilirsiniz. Başlangıç seviyesinde bir dikişçiyseniz başlarda kolay kullanım sağlayan mini dikiş makinelerini tercih edebilirsiniz. Siz kendinizi geliştirdikçe modeller hakkında daha fazla bilgi sahibi olarak gelişmiş modellere yöneleceksiniz.

Dikiş Makinesi Fiyatları
Dikiş makinesi fiyatları modele ve markaya göre değişiyor. Janome, Brother ve Singer gibi dikiş makinesi markalarının fiyatlarını listeleyen Akakçe, kullanıcılarının uygun fiyata alışveriş yapmasını sağlıyor. Ürünler hakkında görüşlerinizi belirtmek ve güncel kampanyalardan haberdar olmak için kendinize bir akakce.com kullanıcı hesabı açabilirsiniz.

  1. >
  2. >
  3. >
  4. Dikiş Makinesi

ÖncekiSayfa: 1 / 21Sonraki

Dikiş Makinesi ile ilgili kategoriler:Dikiş Makinesi Aksesuarı

En Çok İlgi Gören Dikiş Makineleri

Dikiş Makinesi Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Dikiş Makinesi Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
  • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
  • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
  • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
  • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
  • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
  • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.078 s