Ankastre Set Fiyatları

16 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 60 markadan 5.132 ankastre set için fiyatlar listeleniyor. 41 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Ankastre Set
Mutfakların temel ihtiyaçları arasında yer alan ankastre ürünler, birçok ürünü bir arada sunmaları ve estetik görünümleri ile son yılların vazgeçilmez mutfak eşyaları arasında yer alıyor. Özellikle modern ev mimarilerine çok yakışan ankastre ürünler, uyumlu kullanıldıklarında mutfağınıza bambaşka bir hava katıyor.
Yerden tasarruf etmenize yardım eden ankastreleri, mutfağınızdaki renkler ile uyum yakalamaları için gri veya beyaz ankastre set modellerinden seçebilirsiniz. Bu sayede ankastre mikrodalga, davlumbaz, ocak ve fırın ürünleriyle mutfağınızın havasını tamamen değiştirebilirsiniz.

Ankastre Set Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Ankastre setlerin temel parçaları ocak, fırın ve davlumbazdır. Bazı setlere ise mikrodalga fırın gibi parçalar da eklenir. Ancak bir ankastre set alırken bazı noktalara dikkat edilmesi gerekir. Bunların en başında ankastre mutfak ölçüleri ile ankastre set parçalarının uyumlu olması gelir. Ayrıca mutfağın en önemli parçalarından biri olan ankastre ocak alırken dış yüzeyinin yağ tutmamasına, ocağın gözlerinin yeterli aralığa sahip olmasına, ocağın otomatik emniyet kilidinin bulunmasına dikkat edilmelidir.

Yağ ve Kir Tutmayan Dış Yüzey
Ankastre fırın alırken dikkat edilebilecek noktalar arasında, hızlı ısınma-soğuma özelliğinin bulunması, iç aydınlatmasının yeterli olması, özel fonksiyonlarla daha hızlı ısıtılabilmesi bulunur. Ayrıca son yıllarda gittikçe popülerleşen kombi fırınlar da mikrodalga fırın ile normal fırını bir araya getirerek pratiklik sağlar. Ankastre davlumbaz alırken ise yağ ve buhar tutmayan, ısınmayan dış yüzey, yüksek emiş gücü, yıkanabilir yağ filtresi gibi özelikler aranır.

Ankastre Modelleri
Ankastre set modellerinde birçok mutfak tarzına ve ölçüsüne hitap eden ürünler bulunur. İkili ve üçlü ankastre setler, farklı ihtiyaçlara hitap eder. Ankastre fırın, davlumbaz ve ocaktan oluşan üçlü setlerin yanı sıra fırın-davlumbaz, ocak ile fırın veya ocak ile davlumbazın beraber satıldığı ikili ankastre setler de mevcuttur.

Ankastre Set Fiyatları
Fırın, ocak ve aspiratör üçlüsünden oluşan ankastre setlerin fiyatları, marka, model ve ek özelliklere göre farklılık gösterir. Arçelik, Ferre, Kumtel, Termikel, Luxell, Siemens, Hotpoint, Franke, Bosh ankastre setler ve diğer markaların ankastre ürünlerine uygun fiyatlarla sahip olmanız için kampanyalı ve indirimli ankastre setler hakkında güncel bilgiler sunan akakce.com, mutfağınıza yeni bir hava katmanıza yardımcı olur.
Ankastre set fiyatları 650 TL ile 12.000 TL arasında değişirken mutfağınıza en uygun, bütçenizi sarsmayan ürünlere sahip olmanın yolu ise Akakçe’den geçer. Fırsatlar ve avantajlardan haberdar olmanızı sağlayan akakce.com ile hesaplı alışveriş ayrıcalığına hazır olun.

  1. >
  2. >
  3. >
  4. Ankastre Set

ÖncekiSayfa: 1 / 214Sonraki

Ankastre Set Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 AğuKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

Ankastre Set Yorumları ve Önerileri

En Çok Aranan Ankastre Set Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
  • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
  • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
  • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
  • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
  • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
  • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.063 s