Ütü Masası Fiyatları ve Modelleri

23 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 73 markadan 535 ütü masası için fiyatlar listeleniyor. 55 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Ütü Masası
Ütü masaları rahat ve kusursuz ütü yapmanıza yardımcı olmak için tasarlanıyor.. Ayakları ile insan boyuna uygun olan ve buna göre ayarlanan, ütü koymaya yarayan tablasıyla bu işlemi daha da kolaylaştıran Arzum, Delonghi, Doğrular, Siemens, Tefal, Laisy ve Gazella markalarının ütü masaları bulunuyor.

Ütü Masaları Neden Gereklidir?
Ütü yapma işlemleri herhangi bir zeminde yapılmaz. Ütü sıcak olduğu için işlem yapılan zemin yıpranırken; gömlek, pantolon gibi ürünlerin yerleştirilmesine uygun olmayan yerlerde ütü yapmak zorlaşır. Bu yüzden ütü masaları kullanıcıya pratik bir kullanım alanı sunar. Uzun ayakları ile boy ayarı yapılabilirken, katlanabilir özellikleri ile evin her köşesinde kolayca muhafaza edilebilir. Masa kısmında bulunan ütü masa örtüsü kolayca çıkarılır ve yıkanabilir.

Ütü Masası Ölçüleri Nasıl Olmalı?
Ütü masası seçerken ölçülere özellikle dikkat etmeniz gerekiyor. Ayak bileğinizden göbeğinizin başlangıcına kadar uzanan bir pantolonun ölçüsünü mezura aldıktan sonra boyutları uygun olan açılıp kapanan ya da sabit bir ütü masası tercih edebilirsiniz. Bir diğer dikkat edilmesi gereken nokta ise ütü masasının genişliği oluyor. Gömlek gibi ütü sırasında çok yer kaplayan giysileri sık sık kullanıyorsanız büyük ölçülere sahip bir ütü masası tercih etmeniz gerekiyor.

Dolaplı Ütü Masası
Dolaplı ütü masaları görüntüsü çok daha şık olan tercihler arasında yer alıyor. Ütü gibi malzemeleri koymanıza yardımcı oluyor ve masa katlanıp dolaba yerleştirildiği zaman mobilya izlenimi veriyor.

Ütü Masalarının Doğru Kullanımı
Ütü masası alırken dikkat etmeniz gereken en önemli konu kullanışlı olmasıdır. Bacaklarının ayarlanabilir uzunluğa sahip olması, örtüsünün kaymaması ve ısıya dayanıklı laminasyonlu kumaştan üretilmesi önemli şartlardır. Bunun dışında buharlı ütü ve diğer ütüler için ayrı bir tabla bulundurması da gereklidir. Ekstra olarak ütü yapacağınız eşyaları saklayabileceğiniz bir dolaba sahip olan ütü masası modelleri de seçenekler arasındadır.

Mini Ütü Masası Nedir?
1+1 ya da stüdyo gibi alan sorunu yaşanan dairelerde tercih edilen mini ütü masaları katlanarak baza ya da koltuk altlarına saklanabiliyor. Küçük hacimli ve hafif olmaları nedeniyle rahatça taşınabiliyor yerde, koltukta ya da yatak üzerinde kurulduktan sonra ütü yapmanıza olanak tanıyor.

Akıllı Ütü Masası Nedir?
Telefonlar ile başlayan akıllı teknolojilerin son halkalarından biri de akıllı ütü masaları oluyor. Üzerinde yer alan kanallar yardımı ile fazla buharı tahliye etme, nem emiş sistemi ile ıslaklığı emerek giysilerin kuru kalmasını ve hava yastığı fonksiyonu yardımıyla giysilere göre masa tabanının şekil alması sağlanıyor. Tüm bunlar dışında Gazella markasının geliştirdiği profesyonel ve oldukça pahalı ütü masası modelleri de bulunuyor.

Ütü Masası Fiyatları
Tıpkı ütü fiyatlarında olduğu gibi ütü masası fiyatları da çeşitlilik gösterir. Ütü masası fiyatları ortalama olarak 20 TL ile 2700 TL TL arasında değişiyor. Ütü yapma işleminizin en büyük yardımcısı olacak ütü masalarına göz atmak ve ürünleri tüm ayrıntılarıyla incelemek için akakce.com'a göz atmanız yeterli.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Ütü Masası

ÖncekiSayfa: 1 / 23Sonraki

Ütü Masası Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 AğustosKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok İlgi Gören Ütü Masası

Ütü Masası Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Ütü Masası Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.047 s