Tencere, Tencere Seti Fiyatları

22 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 115 markadan 3.291 tencere, tencere seti için fiyatlar listeleniyor. 79 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Tencere ve Tencere Setleri
Mutfağın olmazsa olmazları tencere ve tencere setleri, yemek yapan herkesin en sık kullandığı mutfak gereçleri oluyor. Bu da demek oluyor ki yaptığınız yemeğin güzel olması için kaliteli bir tencere olmazsa olmazlarından.

Tencere ve Tencere Seti Çeşitleri
Tasarım, özellik ve üretildikleri malzemeye göre çok sayıda tencere çeşidi bulunuyor. Tencereleri kullanım özelliklerine göre değerlendirirsek düdüklü tencereler, pratiklikleri nedeniyle çok fazla tercih ediliyor. Üretildikleri malzemeye göre ise çelik, seramik, taç, döküm ve granit tencereler son yıllarda mutfak raflarında yerlerini alıyor. Dayanıklı yapıları ve paslanmamaları nedeniyle geçmişten günümüze önemini kaybetmeyen çelik tencereler halen en çok kullanılan modeller arasında. Özellikle son yıllarda mutfaklarımıza giren granit tencereler ise yemekleri yapıştırmamaları, dayanıklılıkları ve doğal granitten üretilmeleri nedeniyle pek kişinin ilk tercihi oluyor.

Tencere Setlerinin İçinde Neler Bulunur?
Yemek yapanın ihtiyacına göre boyutlandırılan tencereler, birkaç parçadan da oluşabilirler. Farklı model ve renklerde kullanıcının beğenisine sunulan bu tencere setlerinin bazılarında tavalar ve bu tencerelerin içinde kullanılacak kepçeler bulunur. Bazı tencere setlerinde düdüklü tencereler de yer alır.

Tencere Temizliği
Tencere temizliği, hem insan sağlığı hem de tencerenin ömrü açısından büyük önem taşır. Tencere takımındaki parçalar, kullanıldıktan sonra hemen yıkanmazlarsa donmuş yağ ve yemek partikülleri, temizlenmesi zor lekelere dönüşür. Bu durum, sonradan tencereleri yüksek dozda deterjana ve sert ovalamalara maruz bırakacaktır. Bu işlemler de tencerenin yıpranmasına yol açar. Bu yüzden tencereler, kullanıldıktan sonra bekletilmeden ılık su ile durulanmalı ve süngerin yumuşak tarafı ile hafifçe ovalanmalıdır. Ayrıca çelik tencerelerinizi parlatmak için limon ve elma sirkesinden de destek alabilirsiniz.

Tencere ve Tencere Setleri Fiyatları
Tencere ve tencere seti fiyatları; parça sayısı, üretiminde kullanılan malzeme (granit, seramik, çelik vs.) ve markalara göre değişkenlik gösteriyor. Schafer, Karaca, Hisar, Emsan, Taç, Gülsan, Tefal, Korkmaz tencere ve tencere setlerinin kampanya, avantaj, kullanıcı yorumları ve fiyat listelerine akakce.com ile ulaşabilir, fiyat karşılaştırma işlemi ile en iyi ürünü mutfağınız ile tanıştırabilirsiniz.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Tencere, Tencere Seti

ÖncekiSayfa: 1 / 138Sonraki

Tencere, Tencere Seti Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 10 AğustosSon gün 1 AğustosSon gün 1 AğustosKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok Karşılaştırılan Tencereler, Tencere Setleri

En Çok İlgi Gören Tencereler, Tencere Setleri

Tencere, Tencere Seti Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Tencere, Tencere Seti Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.124 s