Çatal Kaşık Bıçak Takımı Fiyatları

20 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 80 markadan 2.390 çatal kaşık bıçak takımı için fiyatlar listeleniyor. 58 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Çatal Kaşık Bıçak Takımı
Sofraların temel ihtiyacı olan çatal bıçak setleri aynı zamanda şık yemek masalarının en zarif malzemelerindendir. Sevdikleriniz ile birlikte olduğunuz sofraları unutulmaz kılacak Schafer, Jumbo, Emsan, Güral, Aryıldız, Kütahya Porselen ve Karaca çatal bıçak setlerinin kampanya, fiyat listesi, kullanıcı yorumları ve özelliklerini Akakçe'de bulabilirsiniz.

Yemek Masalarının Vazgeçilmez Şıklığı
Yemek yerken üstlendikleri işlevlerin yanında, çatal kaşık bıçak takımları, tasarımları ile sofralara şıklık katar. Gümüş detaylı takımların yanında, kristal taşları ile süslenmiş setler özellikle çeyizlerin vazgeçilmez parçalarını oluşturur. Genellikle metal rengiyle sofralarda yer alan çatal bıçak setleri, altın renkli tasarımları ile gösterişli ve nostaljik bir görünümün yakalanmasını sağlar. Kabartmalı takımların yanında kulplu kaşık çatal bıçak setleri, spor tarzdan vazgeçemeyenlerin tercihleri arasında bulunur. Çocukların yemek yeme alışkanlığını destekleyecek olan setlerde ise sevimli ikonlar sofralara renk katar.

Çatal Kaşık Bıçak Setleri Neleri Kapsar?
Çatal, kaşık, bıçak takımları 89 parça, 84 parça ve 60 parçadan oluşabilir. Bu parçalar 12 kişilik masaların ihtiyaçlarını karşılar. 36 parça, 24 parça ve 12 parçalık takımlar, 6 kişilik sofralar için üretilen ürünlerden oluşur. Setlerin içerisinde genellikle yemek kaşıkları, yemek çatalları, tatlı kaşıkları, tatlı çatalları, büyük-küçük bıçaklar ve çay kaşıkları yer alır. Setlerde aynı zamanda kepçe, kevgir ve spatula gibi mutfak ürünlerinden de birer adet bulunabilir.

Çatal Kaşık Bıçak Takımı Fiyatları
Çatal bıçak takımı fiyatları model ve markaya göre değişiklik gösterir. Çatal kaşık bıçak seti fiyatlarını etkileyen bir başka etmen ise parça sayısıdır. 12 kişilik ve 6 kişilik takımlar arasında fiyat farklılıkları bulunur. Ortalama olarak, 90 TL'den 3 bin TL'ye kadar değişen çatal kaşık bıçak setlerinin arasından sofranızı şenlendirecek modellerin en hesaplı haline akakce.com ile ulaşabilirsiniz.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Çatal Kaşık Bıçak Takımı

ÖncekiSayfa: 1 / 100Sonraki

En Çok Karşılaştırılan Çatal Kaşık Bıçak Takımları

En Çok İlgi Gören Çatal Kaşık Bıçak Takımları

Çatal Kaşık Bıçak Takımı Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Çatal Kaşık Bıçak Takımı Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.125 s