Kondisyon Bisikleti Fiyatları ve Modelleri

16 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 48 markadan 472 kondisyon bisikleti için fiyatlar listeleniyor. 22 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Kondisyon Bisikleti
Sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olmak isteyenler için en pratik çözümlerden biri, kondisyon bisikleti, yürüyüş bandı, mekik sehpası gibi spor aletlerine sahip olmaktır. Yağ yakıcı kardiyo egzersizlerini evinizin konforunda yapmanızı sağlayan bu fitness aletlerini satın almadan önce ise akakce.com'a danışabilirsiniz. Kampanyalar, indirimler ve fırsatlardan haberdar olup en uygun fiyatlarla kondisyon bisikletine sahip olmak için önce akakce.com'a göz atmanız yeterli. Dynamic, Voit, Altis, Hattrick, Dunlop, Fox Fitness gibi fitness konusunda uzman markaların kondisyon bisikleti modellerini değerlendirmek için Akakçe en doğru adres.

Kondisyon Bisikleti Modelleri
Kondisyon bisikleti, çalıştırdığı kas gruplarına göre 3'e ayrılır. Dikey kondisyon bisikleti modelleri, bacak ve karın kaslarında etkiliyken yatay kondisyon bisikleti ise ağırlıklı olarak bacak kaslarını çalıştırır. Bu tip modeller özellikle selülite karşı idealdir. Ayrıca yatay bisikletler alt karın kaslarında da etkilidir. Vücudun hemen her yerini çalıştıran eliptik kondisyon bisikleti ise kol, karın, kalça, bacaklar, omuz ve sırt kaslarını aktif tutar. Tüm vücudu çalıştıran eliptik spor bisikleti, etkili bir kardiyo egzersizi için en çok tercih edilen modellerdendir.

Kondisyon Bisikleti Kullanımı
Dakikada yaklaşık 8-10 kalori yakılmasını sağlayan kondisyon bisikletleri, hafta 3-4 kez 30-40 dakikalık seanslarla kullanılabilir. Beraberinde yapılacak düzenli bir beslenme ile sağlıklı kilo verilmesinde etkili olan kondisyon bisikletlerinin, gün içinde yeterince hareket etmeyen kişiler tarafından her gün 20-30 dakikalık seanslarla kullanılması, sağlıklı ve zinde kalmayı sağlar.

Kondisyon Bisikleti Fiyatı
Kendiniz için en uygun kondisyon bisikletini ya da diğer kardiyo aletlerini satın almadan önce akakce.com'a uğramalısınız. 130 TL ile 17 bin TL arasında geniş bir aralığa sahip kondisyon bisikleti fiyatları için pek çok markanın modelleri hakkında fiyat listesi, özellikler, karşılaştırma ve kullanıcı yorumlarını sunan akakce.com, kondisyon bisikleti almadan önce ziyaret etmeniz gereken ilk adres!

  1. >
  2. >
  3. >
  4. Kondisyon Bisikleti

ÖncekiSayfa: 1 / 20Sonraki

En Çok İlgi Gören Kondisyon Bisikletleri

Kondisyon Bisikleti Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Kondisyon Bisikleti Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
  • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
  • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
  • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
  • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
  • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
  • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.062 s