Koşu Bandı Fiyatları

Yürüme Bandı

19 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 41 markadan 865 koşu bandı için fiyatlar listeleniyor. 24 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Koşu Bandı
Evde kardiyo egzersizleri yapmanın en etkili yolu olan koşu bantları, spora geniş vakit ayıramayanların en büyük yardımcısı oluyor. İstediğiniz zaman size spor yapma imkanı veren koşu bandı modelleri, kolay kurulumları ve pratik özellikleri sayesinde spor salonunu evinize taşımanıza yardımcı oluyor.

Koşu Bandı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?
Genellikle 40x120 cm boyutlarında tasarlanan koşu bantlarında, kullanım amacı ve yeterli alan kapasitesine göre farklı boyutlara sahip seçenekler de bulunuyor. Koşu bandınızda daha çok yürümeyi planlıyorsanız bu ölçüler ideal olabilirken koşu egzersizleri için genişliği 50 cm civarında olan bir koşu bandı daha uygun bir seçenek oluyor.
Koşu bandı seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer ayrıntı, ürünün hız, zaman, nabız göstergesinin yanında ne kadar kalori yaktığınızı hesaplıyor olması. Aynı zamanda acil durum butonu bulunan bir koşu bandı tercih etmek de olası kazaları önlemek adına oldukça önemli bir detay.

Taşıma Kapasitesi Ne Kadar Olmalı?
Koşu bandının ağırlık kapasitesi, kullanıcının kilosunun yaklaşık 20 kg üzerinde olmalıdır. 100 kg ve üzerindeki kişiler 2 beygir motora sahip ürünleri tercih etmeliyken daha hafif kullanıcılar 1.75 beygir motor gücüne sahip koşu bandı kullanılabilir.

Koşu Bandı Fiyatları
Koşu bandı modelleri, marka ve modeline göre değişkenlik gösteriyor. akakce.com’da Dynamic, Voit, Altis, Hattrick, Dunlop, Buffalo, Fox Fitness, Rovera gibi koşu bandı markalarını inceleyip kullanıcı yorumları ve özelliklerine göre en doğru seçimi yapabilirsiniz. İşlevsel özelliklere sahip koşu bandı modelleri arasından, fiyat listesi, özellikler, kullanıcı yorumları ve karşılaştırma seçeneklerinden faydalanarak doğru seçime yönelmek için akakce.com'a başvurmanız yeterli olur.

  1. >
  2. >
  3. >
  4. Koşu Bandı

ÖncekiSayfa: 1 / 37Sonraki

Koşu Bandı ile ilgili kategoriler:Koşu Bandı Aksesuarı

En Çok Karşılaştırılan Koşu Bantları

En Çok İlgi Gören Koşu Bantları

Koşu Bandı Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Koşu Bandı Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
  • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
  • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
  • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
  • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
  • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
  • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.109 s