Tıraş Makinesi Fiyatları ve Modelleri

21 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 25 markadan 341 tıraş makinesi için fiyatlar listeleniyor. 64 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Tıraş Makinesi
Erkeklerin temel bakım ürünleri arasında tıraş makineleri oldukça önemli yer tutar. Akakçe aracılığıyla sahip olabileceğiniz Braun, Moser, Philips, Goldmaster, King, Panasonic tıraş makinesi modelleri ve diğer markaların ürünleri ile sakal ve bıyıklarınızı farklı uzunluklarda kesebilir, kendinize en çok yakışan stile karar verebilirsiniz.

Tıraş Makinesi Modelleri
Birçokları “traş makinesi” dese bile doğru kullanımı tıraş makinesi olan bu cihazların çok sayıda farklı modeli bulunuyor. Bunlar kendi içlerinde çeşitli şekilde sınıflandırılıyor. İlk ayrım, kablolu ve kablosuz tıraş makineleri olarak yapılıyor. Kablosuz tıraş makinesi modelleri, şarj edilebilme özellikleri sayesinde güç kaynağına bağlı kalmadan özgürce hareket edebilmenize imkan tanıyor. Kablolu tıraş makinesi çeşitleri ise şarjlı tıraş makinesi modellerine göre genellikle daha güçlü oldukları için en sert ve sıkı sakalları ya da saçları hızlıca istediğiniz boyda kısaltabiliyor. Bir diğer ayrım ise “başlık” kısmında karşınıza çıkıyor. Tıraş makineleri, oynar ve düz başlıklara sahip oluyor. Gün aşırı tıraş olanlar genellikle oynar başlıklı modelleri; haftada 2 ya da 3 kere tıraş olanlar ise düz başlıklı modelleri tercih ediyor. Ayrıca ıslak ya da kuru kullanabileceğiniz modeller de bulunuyor. Islak kullanıma özelliğine sahip olan modeller ile duş aldıktan sonra rahatlıkla tıraş yapılabiliyor.

Tıraş Makinesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Tıraş makinesi alırken dikkat edilmesi gereken özelliklerin başında, temizleme seçenekleri geliyor. Sakal kesme makineleri ile tıraş olurken kıllar, bıçak ve hazne arasına sıkışır. Bu nedenle her tıraştan sonra fırça yardımıyla bıçakların arası ve haznenin temizlenebileceği modellere yönelmek gerekiyor. Ayrıca suya dayanıklı tıraş makinesi modelleri, hazne ve bıçakların suyla temizlenebilmesine imkan tanıdığı için oldukça pratiktir.

Tıraş Makinesi Fiyatları
Kablolu, kablosuz, ıslak, kuru, cep, profesyonel gibi çeşitleri bulunan tıraş makinelerinin fiyatları da oldukça geniş bir aralığa sahip. En ucuz tıraş makinesi 20 TL'den başlarken profesyonel tıraş makinesi fiyatları 1200 TL'ye kadar çıkabiliyor. Güncel kampanya, indirim ve fırsatlardan haberdar olmanızı sağlayan akakce.com ile bütçenizi sarsmadan ihtiyacınıza uygun seçeneklere sahip olabilir, uygun alışverişin keyfini sürebilirsiniz.

  1. >
  2. >
  3. >
  4. Tıraş Makinesi

ÖncekiSayfa: 1 / 15Sonraki

Tıraş Makinesi Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 10 AğustosSon gün 1 AğustosKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok Karşılaştırılan Tıraş Makineleri

En Çok İlgi Gören Tıraş Makineleri

Tıraş Makinesi Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Tıraş Makinesi Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
  • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
  • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
  • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
  • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
  • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
  • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.062 s