Saç Şekillendirici Fiyatları ve Modelleri

21 Eylül 2018 65 marka, 986 model, 85 satıcı

Saç Şekillendirici

Kuaföre gitmeye gerek kalmaksızın evinizde saçlarınıza kusursuz şekiller vermenizi sağlayan saç şekillendiriciler, pratik güzellik sırlarını teknoloji ile birleştiriyor. Sinbo, Braun, Remigton, Philips, Arzum saç düzleştirici modelleri ile saçlar yepyeni bir kimliğe bürünüyor. Kolay şekil almayan inatçı saçlara bile kusursuz bir görünüm kazandıran saç şekillendiricilere sahip olmadan önce ihtiyaçlarınızı belirlemeniz ve hangisinin size daha uygun olduğuna karar vermeniz gerekiyor.

Saç Şekillendirici Çeşitleri

Saçlara kusursuz bir dokunuş sağlayan saç şekillendiricileri, işlevlerine göre değişkenlik gösteriyor. Dalgalı ve kıvırcık saçları forma sokan saç düzleştiricisi ve saçlara kusursuz bukleler katan saç maşası, en çok kullanılan şekillendiriciler arasında bulunuyor. Bunlar dışında fırçalı saç şekillendiricileri ve tüm bu fonksiyonları sağlayan saç şekillendirici setleri de kadınların en popüler tercihleri arasında yer alıyor.

Saç Şekillendiricilerin Özellikleri

Kullanılan malzemeye göre saç düzleştiriciler farklılık gösteriyor. Seramik malzeme kullanılan modeller, çok hızlı ısınabiliyor. Böylece hem kolayca saç düzleştirilmiş hem de zamandan tasarruf edilmiş oluyor. Ayrıca seramik modeller, ısının eşit bir biçimde dağılmasını ve homojen bir görünüm kazanılmasına yardımcı oluyor. İyon modeller ise saçın elektriklenmesinin önüne geçiyor.

Saç Şekillendiricileri Nasıl Kullanılır?

Genellikle kuru saça uygulanan saç şekillendiricilerin ısı değerlerinin iyi tespit edilmesi önemlidir. Saç düzleştiricilerin kutuları ya da kullanım kılavuzları üzerinde ince telli ve zayıf saçlara ya da farklı saç tiplerine göre hangi ısı seviyesinin uygun olduğu belirtilir. Neredeyse tüm kullanım kılavuzlarında ise ıslak saça yüksek ısı uygulanmaması önerilir. Şekillendirme sonrasında saçlarınızı saç kremleri ya da saç köpükleri ile destekleyebilir, böylece uzun süre kusursuz saçların keyfini yaşayabilirsiniz.

Saç Düzleştirici Fiyatları

Saç şekillendirici ya da düzleştirici fiyatları 16 TL’den 600 TL’ye kadar uzanıyor. Fiyat farkının nedenini ise marka bilinilirliği ve kullanılan malzemeler oluşturuyor. Genellikle Babyliss, Gamma ve Remington gibi markaların ürünleri daha yüksek fiyata sunuluyor. Saçlarınızın kusursuz görünmesini sağlayacak saç şekillendirici çeşitlerinin içinden size en uygun olanıyla tanışmak için akakce.com'dan fikir alabilirsiniz.

  1. >
  2. >
  3. >
  4. Saç Şekillendirici

ÖncekiSayfa: 1 / 42Sonraki

Büyük Mağazalardan

Teknosa Saç Şekillendirici (78)

Media Markt Saç Şekillendirici (40)

Saç Şekillendirici Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 11 EkimSon gün 1 EkimSon gün 28 EylülSon gün 1 EkimSon gün 1 EkimSon gün 1 EkimSon gün 1 EkimSon gün 1 OcakSon gün 1 EkimSon gün 1 EkimKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok Karşılaştırılan Saç Şekillendiriciler

En Çok İlgi Gören Saç Şekillendiriciler

Saç Şekillendirici Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Saç Şekillendirici Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.
Hesap Aç
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
  • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
  • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
  • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
  • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
  • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
  • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.078 s