Baskül Fiyatları

Tartı

17 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 76 markadan 494 baskül için fiyatlar listeleniyor. 108 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Baskül
Kilo takibi yapmak ya da spor yapanların günlük ağırlık kaybını ölçmek için en sık başvurduğu araç, baskül oluyor. Piyasadaki baskül modellerine baktığınızda da karşınıza birçok seçenek çıkıyor. Arzum, Fakir, Omron, Premier, Tanita ve Tefal gibi markaların farklı baskül modelleri bulunuyor. Bunca markanın baskül çeşitleri arasından seçim yapmak için nasıl bir basküle ihtiyacınız olduğunu bilmeniz gerekli. Tabii en başta, baskül modelleri hakkında bilgi sahibi olmalısınız.

Baskül Modelleri
Hemen her evin banyosunda bulunması gereken ve ergonomik tasarımıyla günümüzde neredeyse hiç yer kaplamayan basküllerin çalışma sistemlerine göre farklı çeşitleri bulunuyor.

Mekanik Baskül
Piyasadaki tartı alternatiflerini değerlendirirken ilk olarak, yıllardan beri değişmeyen mekanik basküller ile karşılaşılıyor. Yakın tarihe kadar baskül çeşitleri arasında en fazla tercih edilen seçenek olan mekanik basküller, yaylı sistemle çalışıyor ve diğer modellere göre daha uygun fiyata satılıyor. Yeni alacağınız baskülden beklentiniz hassas tartım işlerini gerçekleştirmek değil de genel olarak durumunuzu görmek ise mekanik tartılar beklentinizi karşılayacaktır. Mekanik basküllerin mekanizması, yer çekimi prensibini esas alarak çalıştığı için kolay kolay hata vermiyor. Ancak baskül tercihinizi mekanik modellerden yana kullanacaksanız yaylar eskidiğinde ürünün hatalı sonuç verebileceğini de göz önünde bulundurmanız gerekiyor.

Dijital Baskül
Cam yüzeyleri ve LCD ekranlarıyla dikkat çeken dijital basküller, tartı arayışındayken önünüze çıkabilecek diğer seçenek. Zarif ve modern bir tasarıma sahip olan dijital basküller, vücut ağırlığını hassas bir şekilde ölçebileceği için çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Tabii dijital baskülünüzün her zaman doğru bir şekilde kilonuzu gösterebilmesi için gerektiğinde pillerini değiştirmeniz gerekiyor. Konuşan baskül olarak bilinen ve aslında dijital baskülün bir çeşidi olan modeller ise görme engelliler ya da yaşlılar tarafından tercih ediliyor ve ekran üzerinde yazan değeri kullanıcıya sesli olarak söylüyor.

Vücut Analiz Baskülü
Genellikle beslenme uzmanları ve diyetisyenler tarafından hastaneler ya da güzellik merkezlerinde kullanılan vücut analiz baskülleri, daha farklı modelleriyle günümüzde bireysel amaçlarla da tercih edilebiliyor. Kilo takibine destek olmanın yanı sıra vücuttaki yağ, kas ve su yoğunluğunu da ölçebilen vücut analiz cihazları; kilo takibi için gerekli tüm bilgileri ekranında gösterebiliyor. Siz de vücudunuzdaki yağ, su, kas ve kemik oranlarını görüp kaydedebiliyorsunuz. Yani spor programınızı hazırlamak ya da yemek yeme düzeninizi değiştirmek istiyorsanız vücut analiz basküllerine yönelebilirsiniz.
Son olarak mekanik ve dijital tartılarda ya da vücut analiz basküllerinde sürekli aynı yer ve zeminde kilo ölçümünün yapılması gerektiği unutmamalısınız.

Baskül Fiyatları
Baskül ya da tartı fiyatları, ürünün özelliklerine göre 10 TL’den 2400 TL’ye kadar uzanıyor. Vücut analizi yapan dijital tartılar biraz daha yüksek fiyatlara satılıyor. Baskül modellerini karşılaştırmak, en ucuz fiyatı bulmak ya da kullanıcı yorumlarını okumak için akakce.com’u tercih edebilirsiniz.

  1. >
  2. >
  3. >
  4. Baskül

ÖncekiSayfa: 1 / 21Sonraki

Baskül Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 AğustosSon gün 10 AğustosKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok İlgi Gören Basküller

Baskül Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Baskül Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
  • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
  • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
  • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
  • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
  • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
  • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.063 s