Buharlı Temizleyici Fiyatları

16 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 36 markadan 167 buharlı temizleyici için fiyatlar listeleniyor. 39 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Buharlı Temizleyici
Buharlı temizleyiciler sayesinde evlerde temizlik hiç olmadığı kadar pratik bir seviyeye geliyor. Yüksek ısı ile su buharı üreten ve portatif yapıları ile hemen her noktada kullanılabilen buharlı temizleyiciler ile temizlik artık çok daha kolay. Arçelik, Karcher, Beko, Vestel, Philips, Bluehouse, Arzum, Goldmaster, Alf ve Fakir marka buharlı temizleyicilerin ve Fakir Steam Mob gibi özel modellerin arasında seçim yapmak ise bir hayli zor.

Buharlı Temizlik Nedir?
Buharlı temizlik, deterjan benzeri temizlik ürünlerine gerek kalmadan 150 derecenin üzerinde ısıya sahip su buharı püskürten buhar makineleriyle yapılan temizliğe verilen isimdir. Buharlı temizleyiciler ise her türlü eşya, yüzey ya da oda için kullanılabilen ve kimyasal bileşenlere sahip temizleyicilere gerek duymayan cihazlara deniyor. Buharlı temizleyicilerin sağladığı yüksek sıcaklıktaki iyonize su buharı ile fayans, parke, derz gibi farklı alanlar temizlenebiliyor. Buharlı süpürgelerin püskürttüğü su buharı sayesinde normal süpürgelerle erişemeyeceğiniz noktalar -örneğin kalorifer peteği araları- rahatlıkla temizlenebiliyor.

Buharlı Temizleyici Modelleri
Buharlı temizleyicilerin çok sayıda farklı modeli bulunuyor. Aparatlar ile farklı noktaları temizlemenize olanak sağlayan portatif modeller, kolay taşınabilmeleri ile öne çıkıyor. Priz yardımı ile güç alan modeller ile doğrudan su buharı çıkışı sağlanabiliyor ve böylece temizlenecek bölge hızla buhar ile temas ediyor. Bir diğer model çeşidi ise geçmişten beri kullandığımız ve elektrikli süpürgeye benzeyen mob’lar oluyor. Mob tasarımına sahip elektrikli temizleyiciler, kolayca parke ya da fayansları temizlemenize olanak sağlıyor.

Buharlı Temizleyici Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?
İlk olarak dikkat edilmesi gereken nokta buhar üretimi oluyor. Evin her noktasını temizleyebilecek kadar buhar üretilebilmesi için geniş su kapasitesine sahip modellerin tercih edilmesi gerekiyor. Diğer bir önemli nokta ise ergonomi oluyor. Eviniz çok büyük ve temizlenecek çok nokta varsa omuzda taşınabilen buharlı temizleyiciler daha yararlı sonuçlar veriyor.

Buharlı Temizleyici Fiyatları
Buharlı temizleyicilerin fiyatı markaya ve modele göre değişiyor. En ucuz buharlı temizleyici fiyatları 80 TL’den başlıyor ve ürettiği güç ya da hazne genişledikçe fiyatlar 19 bin TL’ye kadar ulaşıyor. Kullanıcılarının sanal mağazalardaki ideal fiyatlara ulaşmasını sağlayan akakce.com ile kendinize bir profil hesabı oluşturarak ürünler hakkında yorumlarınızı paylaşabilir ya da kullanıcıların yorumlarını öğrenebilirsiniz..

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Buharlı Temizleyici

ÖncekiSayfa: 1 / 7Sonraki

Buharlı Temizleyici Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 AğustosKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok İlgi Gören Buharlı Temizleyiciler

Buharlı Temizleyici Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Buharlı Temizleyici Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.078 s