Çamaşır Askısı Fiyatları ve Modelleri

Çamaşır Kurutmalık

21 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 62 markadan 359 çamaşır askısı için fiyatlar listeleniyor. 36 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Çamaşır Askısı
Bekar evlerinden en kalabalık ailelere kadar, özellikle apartmanda oturan herkesin mutlaka kullandığı çamaşır askıları, boyutları ve üretildikleri malzemelere göre farklı özelliklere sahiptir. Akakçe aracılığıyla satın alabileceğiniz Gazella, Doğrular, Fantom, Parex, Prado, Ege, Hiper, AS Class, Devecioğlu çamaşır askısı markaları, kıyafetlerinizi kurutmak için çok geniş alanlara ya da bol güneş alan balkonlara ihtiyaç duymamanızı sağlıyor.

Kullanıcı yorumları, ürün özellikleri ve fiyat listesi sunan akakce.com aracılığıyla uygun alışverişin keyfini çıkarabilir, en basit araçlardan en değerli eşyalara kadar bütün ürünlere kolayca sahip olabilirsiniz.

Çamaşır Askısı Modelleri
Çamaşır kurutma askısı çeşitleri birbirinden farklıdır. Küçük alanlar ve balkonlar için tasarlanan çamaşır askılıkları, balkon demirlerine kolaylıkla monte edilen ve tek hamlede çıkarılabilen pratik ürünlerdir.

Balkonlar için biçilmiş kaftan olan ve yağmurlu havalarda bile kıyafetlerinizi kurutmanıza imkan tanıyan yatay çamaşır askısı modelleri, yana açılan iki kanat ve alt tablası sayesinde bir çamaşır makinesi dolu kıyafeti bir arada kurutmanızı sağlar. Ayrıca daha kalabalık evler için tasarlanan dört kanatlı çamaşır kurutma askısı modelleri de oldukça pratiktir.

Raflı çamaşır askıları ise yerden dikine yükselecek şekilde tasarlanmış ürünlerdir. Yatay çamaşır kurutma askılarının aksine en dar alanlar için tasarlanan bu modellere kıyafetlerinizi kırışmamaları için askılarla asabilir ya da hassas giysilerinizi özenle serebilirsiniz.

Çamaşır Askısı Fiyatları
Yavaş yavaş çamaşır telinin yerini alan çamaşır kurutmalık askılar, farklı model, kullanım alanı ve üretim malzemesine göre geniş fiyat aralığına sahiptir. 15 TL ile 160 TL arasında değişen çamaşır askısı fiyatları arasından ihtiyaçlarınıza en uygun ürüne sahip olmak için tek yapmanız gereken akakce.com'u takip etmek.

  1. >
  2. >
  3. >
  4. Çamaşır Askısı

ÖncekiSayfa: 1 / 15Sonraki

Çamaşır Askısı Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 AğustosKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok İlgi Gören Çamaşır Askıları

Çamaşır Askısı Yorumları ve Önerileri

En Çok Aranan Çamaşır Askısı Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
  • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
  • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
  • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
  • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
  • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
  • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.078 s