Bıçak, Bıçak Seti Fiyatları

23 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 94 markadan 2.432 bıçak, bıçak seti için fiyatlar listeleniyor. 60 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Bıçak ve Bıçak Seti
Mutfakların vazgeçilmez gereçlerinden olan bıçaklar, kullanılacakları alana göre çeşitlenmektedir. Bıçakları tek tek almak yerine bıçak seti alarak hem ekonomik hem de zaman yönünden daha karlı bir alışveriş yapabilirsiniz. Bıçak setleri, birçok türde bıçağı bir arada barındıran mutfak gereçlerindedir; ekmek bıçağı, et bıçağı ve meyve bıçağı gibi özelleşmiş bıçak çeşitlerinden oluşur. Korkmaz, Schafer, Emsan, Evimsaray, Penguen, Noble Life, Victorinox, İhouse ve Karaca bıçak ve bıçak setlerinin en uygun fiyatlarını kullanıcılarının önüne getiren Akakçe; sanal piyasaları düzenli olarak araştırmaktadır. Karlı bir sanal alışveriş için akakce.com uzmanlığına danışabilirsiniz.

Her İhtiyaca Göre Özel Bıçaklar
Yemek hazırlarken doğru bıçakları kullanmak işi pratikleştirdiği kadar keyifli bir hale de getirir. Bıçak setlerinde mutfaktaki her türlü kesim işlemini yapabileceğiniz bıçaklar bulunur. Et kesimleri için ayrıca özel olarak tasarlanmış bıçaklar vardır, profesyonel kullanımlar için çoğunlukla teker teker satılırlar. Bıçaklar ayrıca üretildikleri malzemeye göre çeşitlenmektedir, piyasadaki en uzun ömürlü bıçaklar paslanmaz çelikten yapılmış olanlardır. Bıçak setlerinin yanı sıra kemikli etleri parçalamak için kullanılan satır ve domates bıçağı gibi özelleştirilmiş türler de bulunur.

Sanal Alışverişin Doğru Adresi
Kullanıcılarının en ideal fiyatlara ulaşabilmesi için sanal mağazaları araştıran Akakçe, kaliteli bıçak setini uygun fiyatlarla edinmenize yardımcı olur. Sanal mağazalarda tekli bıçak fiyatları 16 TL'den başlamakta, bıçak setlerinde ise en profesyonel modellerin fiyatı 1200 TL'ye kadar yükselebilmektedir.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Bıçak, Bıçak Seti

ÖncekiSayfa: 1 / 102Sonraki

En Çok Karşılaştırılan Bıçaklar, Bıçak Setleri

En Çok İlgi Gören Bıçaklar, Bıçak Setleri

Bıçak, Bıçak Seti Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Bıçak, Bıçak Seti Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.094 s