Tava, Tava Seti Fiyatları

17 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 94 markadan 2.275 tava, tava seti için fiyatlar listeleniyor. 63 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Tava ve Tava Seti
Mutfağın vazgeçilmezlerinden olan tavalar, çeşitli boy ve işlevlere ayrılıyorlar; hem set halinde hem de tek tek satın alınabiliyorlar. Sevdiğiniz birçok yemeği kolaylıkla pişirmenize yardım eden tava modelleri, renk renk tasarımları ve üretildikleri malzemeye göre size hem tasarım olarak hem de kullanım olanağı olarak pek çok seçenek sunuyor.

Tava Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Yemeklerimizi pişirdiğimiz tavaları alırken dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar var. Örneğin alacağınız tava çabuk ısınmamalı ve yemekleri yapıştırmamalı. Daha güzel yemekler yapmak için ısıyı eşit dağıtan tava modelleri tercih edilmeli. Tava üretilirken kullanılan malzemenin türü, ısıyı eşit dağıtmada ne kadar iyi olduğunun göstergesidir.

Tava Çeşitleri
Tavalar boyut, işlev ve kullanıldıkları malzemelere göre çeşitlilik gösterir. Titanyum, granit, porselen, teflon, döküm ve seramik tavalar olarak karşımıza çıkan bu mutfak gereçleri, şık tasarımları ile de dikkat çeker. Pişirilen yemeğe göre ayrı gruplarda değerlendirilen tavalar, wok tava, közleme ve ızgara tavaları olarak da çeşitlilik gösterir. Tava setlerinde bu seçeneklere yumurta, et ve krep tavaları da eşlik edebilir. Pişirilecek yemeğin çeşidi ve pişirme tekniği belirlenerek tercih edilecek tavalar, yemek yapma esnasında kullanıcısına büyük kolaylık sağlar.

Sağlıklı Yemekler İçin En Doğru Tava Seçimi
Tavanın kalitesi, yemeğin lezzetini etkilediği gibi insan sağlığında da önemli rol oynar. Besin değerini düşürmeyen ve kimyasal madde içermeyen tavalar, kullanıcının ilk tercihleri arasında olmalıdır. Sağlık açısından güven veren paslanmaz çelik tavalar ve yanmaz-yapışmaz teflon tavalar, en çok tercih edilen tava çeşitleridir.
Son zamanlarda tava setlerinde trend olan ve doğal minerallerden üretilen seramik tavalar, çizilseler bile sağlığa zarar vermezler. Granit tavalar ise ısıyı her tarafa eşit dağıtmaları ve ısıyı içine hapsetmeleri yönüyle sağlığa dost tavalar arasında yer alır.

Tavaya Zarar Vermeden Temizlemek Mümkün mü?
Her tavanın malzemesine göre farklı temizleme yöntemi bulunur. Tavalar, doğru temizlendiği takdirde uzun süre kullanılabilir. Döküm, seramik ve teflon tavalar oldukça hassas tavalardır. Çizilmeye maruz kalmamaları açısından bu tavaların bulaşık makinesinde yıkanması önerilmez. Bu tavalar elde, süngerin yumuşak yüzüyle ve bastırılmadan köpüklenip durulanmalıdır. Daha sonra kağıt havlu ile tavalarınızı kurulayarak temizlik işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Tava ve Tava Seti Fiyatları
Lezzetli yemeklerin sırrı olan tava ve tava seti fiyatlarına, özelliklerine ve merak ettiğiniz tüm ayrıntılara Akakçe ile ulaşabilir, bilinçli alışverişin tadını doyasıya yaşayabilirsiniz.
Tava ve tava seti fiyatları, üretimde kullanılan malzemeye göre farklılık gösteriyor. Schafer, Cem, Papilla, Korkmaz veya Arzum gibi ünlü markaların tava ve tava setlerinin; tüm model, çeşit, indirim ve kullanıcı yorumlarına akakce.com aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Tava, Tava Seti

ÖncekiSayfa: 1 / 95Sonraki

Büyük MağazalardanCarrefourSA Tava, Tava Seti (22)

En Çok İlgi Gören Tavalar, Tava Setleri

Tava, Tava Seti Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Tava, Tava Seti Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.062 s