Yemek Takımı Fiyatları

21 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 65 markadan 2.768 yemek takımı için fiyatlar listeleniyor. 36 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Yemek Takımı
Eviniz ya da çeyiziniz için güzel bir yemek takımı almayı düşünüyorsunuz ancak bu konuda neleri göz önünde bulundurarak karar vermeniz gerektiğini çok da bilmiyorsunuz değil mi? Bir yandan farklı renk ve modellerdeki yemek takımları ilginizi çekiyor, diğer yandan da uzun süre kullanabileceğiniz kaliteli bir set arıyorsunuz. Bu noktada öncelikle nasıl bir yemek setine ihtiyacınız olduğuna odaklanmalısınız.

Yemek Takımı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?
Yemek takımlarını araştırmaya başlamadan önce ailenizin ve evinize sık sık misafirliğe gelenlerin ortalama kaç kişi olduğunu düşünmelisiniz. Eğer kalabalık bir aileye ve arkadaş grubuna sahipseniz 85-90 parçadan oluşan 12 kişilik yemek takımlarına göz atabilirsiniz. Çekirdek aileler ve az sayıda misafir ağırlayanlar ise 24-30 parçadan oluşan 6 kişilik günlük yemek takımlarını tercih edebilir. Yemek takımı seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise hangi malzemeden yapılmış olduğudur. Porselen ve Bone China, piyasada en çok kullanılan materyallerdir. Yüksek kalitesinin yanı sıra bol renk ve desen seçeneği de bulunan bir yemek takımı arıyorsanız porselenden yapılmış ürünlere yönelebilirsiniz. Tercihiniz incelik, pürüzsüzlük ve transparanlıktan yana ise içinde kemik tozu barındıran Bone China modellerine göz atabilirsiniz. Ancak Bone China yemek takımı fiyatlarının diğer seçeneklere göre daha yüksek olduğunu bilmenizde fayda var.

Yemek Takımı Modelleri
Parça sayısına ve malzemesine karar verdikten sonra sıra yemek takımı renk ve şekil seçiminde. Satın alacağınız yemek takımının şekil ve rengini seçerken zevkinize göre hareket edebilmekle birlikte bu takımı kullanacağınız mutfak ya da salonunuzun dekorasyonunu da dikkate almalısınız. Evinizin bu bölümünde ağır ve elegan bir hava hakimse ya da keskin hatlı mobilya ve aksesuarlar bulunuyorsa koyu renk motifli ve kare yemek takımlarını seçebilirsiniz.
Koyu renklerin sofranıza hoş bir hava katacağını göz önünde bulundururken açık tonların da masanızı daha modern göstereceğini unutmamalısınız. Küçük, canlı, yuvarlak hatlı ve modern salonlar için ise yemek takımı tercihinizi daha yumuşak ton ve motiflerde yuvarlak yemek takımlarından yana kullanabilirsiniz.

Garanti Belgesi ve Parça Temini
Zevkinize uyan ve ihtiyacınızı karşılayan bir yemek takımı alırken garanti belgesi olan seçeneklere yönelmeniz oldukça önemlidir. Bu şekildeki alternatifleri değerlendirirken tercihinizi garanti belgesinde kırık parça tedariği olan yemek takımlarından yana kullanabilirsiniz. Böylece sette herhangi bir parça kırıldığında yerine yenisini edinebilirsiniz. Bu noktada parça temininin kaç yıl geçerli olacağını öğrenip geçerliliği en uzun olan seçeneğe yönelmenizde fayda var.
Parça sayısı, üretim malzemesi ve ürün işçiliğine göre fiyatı değişen yemek takımları arasından hangisini alacağınıza karar verirken bütçenize en uygun olan alternatifleri inceleyebilir ve o ürünler hakkındaki kullanıcı yorumlarına göz atabilirsiniz.

Yemek Takımı Fiyatları
Yemek takımı fiyatları, markaya ve kullanılan malzemenin türüne göre değişkenlik gösteriyor. Pierre Cardin, Karaca, Kütahya Porselen ve Schafer gibi markaların liderliği dikkat çekiyor. akakce.com aracılığı ile yemek takımı modellerini inceleyebilir, kullanıcı yorumlarını değerlendirebilir ve fiyat karşılaştırması yaparak güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Yemek Takımı

ÖncekiSayfa: 1 / 116Sonraki

En Çok Karşılaştırılan Yemek Takımları

En Çok İlgi Gören Yemek Takımları

Yemek Takımı Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Yemek Takımı Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.047 s