Oto Koltuğu Fiyatları ve Modelleri

22 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 136 markadan 1.844 oto koltuğu için fiyatlar listeleniyor. 55 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Oto Koltuğu
Ailenize yeni bir üyenin katılmasıyla hareketlenen hayatınız yeni bir düzene oturmaya başlıyor. Onunla birlikte uyuyor, uyanıyor, yemek yiyor ve televizyon izliyorsunuz. Hatta artık şehir içi ve şehir dışı yolculuklarında da bebeğinizi yanınıza almak istiyorsunuz. Bunun için güvenli bir oto koltuğu modelleri olmazsa olmazınız oluyor.

Oto koltuğu alırken nelere dikkat edilmeli?
Farklı renk ve tasarımlara sahip oto koltuğu modelleri arasından en uygun olanı seçerken öncelikle bebeğinizin boy ve kilosuna dikkat etmeniz gerekiyor. Daha sonra ihtiyaçlarınızı belirlemeli, sonrasında da alternatifler arasında karşılaştırma yapıp karar verecek kadar ürün özellikleri hakkında bilgi sahibi olmalısınız.

Neden ISOFIX’li Oto Koltuğu Tercih Edilmeli?
ISOFIX, uluslararası standartta oto koltuğu montaj sistemi anlamına geliyor. Çocuk oto koltuğunu arabaya en güvenli şekilde takmaya yarayan bu sistem, seyahatiniz boyunca çocuğunuza ve size güvenli bir yolculuk sunuyor.

Güvenlik Testleri
Oto koltuğu alırken ilk kriteriniz, ürünün kaza testlerinden geçip geçemediğini belirten Euro NCap ya da ADAC gibi güvenlik testleri olmalıdır. Bununla birlikte, miniğiniz için piyasadaki oto koltuklarına bakarken Avrupa Güvenlik Standardı'na uyan yani ECE sertifikasına sahip olan alternatifleri değerlendirmeye özen göstermelisiniz.

Emniyet Kemeri ve Yan Korumalar
Yetişkinlerde olduğu gibi bebek ve çocuklarda da emniyet kemeri kullanımı oldukça önemlidir. Bebek oto koltuğu alırken miniğinizin güvenliği için 5 noktalı kemer sistemine sahip modelleri değerlendirebilirsiniz. Bu sayede bebeğiniz hem omuzlarından hem de kalçasından tutan bir sistemle korunacak ve güvenli bir yolculuk geçirebilecektir. Bununla birlikte, bebeğinizin güvenliğini daha da artırmak için yan korumalardan da yararlanabilir, koruyucu kafa ya da boyun yastıklarından da faydalanabilirsiniz.

Oto koltuğu Fiyatları
Oto koltuğu fiyatları markaya ve kaliteye göre değişiklik gösteriyor. Kraft, Sunny Baby ve Heyner gibi popüler markaların çocuk oto koltuğu modellerini akakce.com’da inceleyebilir, kullanıcı yorumlarını dikkate alarak ve indirimlerden yararlanarak güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Oto Koltuğu

ÖncekiSayfa: 1 / 77Sonraki

Oto Koltuğu ile ilgili kategoriler:Oto Koltuğu Aksesuarı

Büyük Mağazalardanebebek Oto Koltuğu (115)Joker Oto Koltuğu (70)

Oto Koltuğu Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 OcakKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok Karşılaştırılan Oto Koltukları

En Çok İlgi Gören Oto Koltukları

Oto Koltuğu Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Oto Koltuğu Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.078 s