Buhar Makinesi Fiyatları

Hava Nemlendirici

17 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 16 markadan 48 buhar makinesi için fiyatlar listeleniyor. 45 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Buhar Makinesi
Özellikle kış günlerinde kalorifer ya da klima gibi oda ısıtıcıları nedeniyle ortamın nemi azalabiliyor. Bu sorunu önlemek amacıyla özellikle çocuklu aileler tarafından kullanılan Weewell, Loobex, Bremed, Chicco buhar makinesi modelleri ise ortamdaki nemi ideal seviyede tutarak daha huzurlu ve konforlu günler geçirmenizi sağlıyor.

Buhar Makinesi Modelleri
Buhar makineleri, soğuk ve soğuk-sıcak şeklinde ikiye ayrılıyor. Soğuk buhar makineleri, sadece soğuk hava yayıyor ve genellikle çocuk odalarında tercih ediliyor. Soğuk-sıcak buhar makineleri ise her mevsim ve her odada kullanılabiliyor. İyonizer buhar makinesi modelleri ise havada yer alan iyonları arttırıyor ve böylece ortam daha ferah bir havaya sahip oluyor.

Buhar Makinesi Kullanılırken Nelere Dikkat Edilir?
Hava nemlendirici özellikleri bulunan buhar makinelerini kullanırken dikkat edilecek unsurların başında, makinenin temiz tutulması geliyor. Cihaz iyi temizlenmediği takdirde, haznesinde küf ve bakteri birikebiliyor. Bu da solunan havanın zararlı partiküller içermesine neden olabiliyor. Ayrıca buhar makinesinin içinde bulunan suyun, her kullanımda yenilenmesi gerekiyor. Bunun için yapılması gerekenler şöyle: Makinenin içi sabunlu su ile yıkanmalı, daha sonra içine distile yani saf su konulmalıdır. Çünkü musluk suyundan havaya karışan bazı minerallerin bebek tarafından solunması tehlikeli olabiliyor. Makinenin, oda nem oranını %40-50 arasında tutacak şekilde ayarlanması da unutulmamalı.

Buhar Makinesi Fiyatları
Marka, model ve özelliklere göre değişkenlik gösteren buhar makinesi fiyatları, geniş bir fiyat aralığına sahip. 99 TL'den 500 TL'ye kadar uzanan fiyatlardaki buhar makinesi çeşitlerine ve tüm ayrıntılı bilgilere akakce.com ile ulaşabilirsiniz.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Buhar Makinesi

ÖncekiSayfa: 1 / 2Sonraki

Buhar Makinesi Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 OcakKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok İlgi Gören Buhar Makineleri

Buhar Makinesi Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Buhar Makinesi Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.062 s