Bebek Telsizi Fiyatları

18 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 36 markadan 189 bebek telsizi için fiyatlar listeleniyor. 64 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Bebek Telsizi
Bebek telsizi, odada tek başına uyuyan bebeklerin tepkilerini, uyuyup uyanmadıklarını diğer odadaki ebeveynlere iletmeye yarar. Hem kapalı hem de açık alanda tercih edilen bebek telsizleri, kullanıcının hayatını kolaylaştırırken, bebeğin de güvenliğini sağlar. Sürekli kontrol gerekliliğini ortadan kaldıran Siemens, Motorola, Philips Avent, Bebevo, Chicco, Weewell bebek telsizlerinin sanal mağazalardaki en ideal fiyatlarını öğrenmek ve kampanya, kullanıcı yorumları, özelliklerini incelemek için akakce.com önerilerine göz atabilirsiniz.

Bebek Telsizi Çeşitleri
Bebefon da denilen bebek telsizleri, teknolojilerine göre çeşitlendirilir. En çok tercih edilen bebek telsizi çeşidi ses iletici olanlardır. Bu telsizler sadece bebekten anneye ses iletir. Çift yönlü bebek telsizleri ise hem annenin hem bebeğin sesini iletir. Böylece anne, bebeği ağladığında ona seslenerek, odadaymış hissi verebilir. Son zamanlarda sıkça adı duyulan görüntülü bebek telsizi ise hem görüntüyü hem de sesi anneye iletir. Bu modellerde mikrofon yanında bir de mini-kamera bulunur. Bu, özellikle uyandığında ayağa kalkabilen ya da uyurken çok fazla hareket eden bebekler için ideal bir seçimdir.

Bebek Telsizi Alırken Nelere Dikkat Edilir?
Bebek telsizi alırken, sesin net ulaşabilmesi için en az iki kanallı modelleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca sesi kapalı olduğunda ya da sesli bir ortamda bebeğinizin sesini duyabilmeniz için telsizde uyarı ışığının olmasına dikkat etmenizde yarar var. Siz dışarıdayken de bebeğinizin sesine ulaşabileceğiniz Wi-Fi modelleri ve kameralı bebek telsizlerini de araştırabilirsiniz. Teknik özelliklerinin yanında, bu ürünlerin boyutları da önemlidir. Bu telsizlerin kolay taşınabilir ve saklanabilir olması önemlidir.

Bebek Telsizi Fiyatları
Bebek telsizleri çeşitleri, markalarına ve sunduğu teknolojilere göre değişiklik gösterir. Ortalama 90 TL ile 800 TL olan bebek telsizi fiyatları, her bütçeye özel seçenekler sunar. Alışveriş yapmadan önce, sizin için en iyi bebek telsizi önerilerini sıralayan Akakçe'den yararlanabilirsiniz.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Bebek Telsizi

ÖncekiSayfa: 1 / 8Sonraki

Büyük Mağazalardanebebek Bebek Telsizi (21)

Bebek Telsizi Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 OcakKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok İlgi Gören Bebek Telsizleri

Bebek Telsizi Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Bebek Telsizi Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.047 s