Yürüteç Fiyatları ve Modelleri

21 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 69 markadan 463 yürüteç için fiyatlar listeleniyor. 63 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Yürüteç
Bebeğin yürümeye başlamadan önce ayakta durmasını ve sonrasında adım atmasını kolaylaştırmak amacıyla kullanılan yürüteç, aynı zamanda bacak kaslarının gelişimine yardımcı oluyor. Prego, Sunny Baby, Fisher Price, Es Aras, Chicco yürüteç modellerinin fiyat listeleri, kullanıcı yorumları, karşılaştırma ve kampanyaları Akakce.com'da sizleri bekliyor.

Hareket ve Eğlence
Hem hareket yeteneğinin gelişmesine hem de bebeğin eğlenmesine katkıda bulunan yürüteç modellerinin tasarımlarında, bebeğin otururken ayaklarının boşta kalabileceği bir düzenek kullanılır. Alt tarafında bulunan tekerlekler sayesinde bebekler istedikleri yöne doğru hareket edebilirler. Yürüteç kenarlarında bulunan geniş alanlar, bebeğin çarpmalara karşı zarar görmesini engeller. Üzerinde bulunan oyuncak barları ise eğlenceli vakit geçirmenin en iyi yoludur. Bu oyuncaklar genellikle bebeğin görsel ve işitsel yönden dikkatini çeker. Son yıllarda bu yürüteçlerin oturaksızları da ilgi görür. Aktiviteli yürüteçler olarak da anılan oturaksız yürüteçler ise bebeğin tutunacağı bir tutamaca sahiplerdir ve alt kısmında yer alan tekerlekler bebeğin yürümesini hızlandırır.

Yürüteç Kullanılırken Nelere Dikkat Edilmeli
Henüz gelişim çağında olan bebeklerin güvenliklerini tek başına sağlayamamaları, ebeveynleri güvenlik önlemi almaya yönlendirir. Bu durum yürüteç kullanan bebekler için de gereklidir. Çünkü yürüteçler sayesinde bebekler hareket yeteneği kazanırlar ve bu durum küçük kazalara neden olabilir. Keşfetme güdüsünün geliştiği bu dönemde, yürüteçlerde bulunan bebekleri korumak için kırılabilecek eşyalar ortadan kaldırılmalıdır. Dolap kapaklarına ve çekmecelere bebek kilitleri yerleştirmekte yarar vardır. Devrilecek nesnelerin duvara sabitlenmesi ve kapaklı priz kullanımı oluşacak kazaları önleyecektir.

Yürüteç Fiyatları
Bebek yürüteç fiyatları markaya, üzerinde bulunan oyuncakların fonksiyonlarına ve kullanıldığı malzemeye göre değişkenlik gösterir. Yürüteç fiyatları ortalama 40 TL-500 TL arasındadır. Bebeğinizin çok eğleneceği, hareket yeteneğini daha verimli kullanacağı ve bütçenize en uygun yürüteç ile tanışmak için Akakçe'ye danışmayı unutmayın.

  1. >
  2. >
  3. >
  4. Yürüteç

ÖncekiSayfa: 1 / 20Sonraki

Büyük Mağazalardanebebek Yürüteç (21)

En Çok İlgi Gören Yürüteçler

Yürüteç Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Yürüteç Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
  • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
  • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
  • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
  • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
  • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
  • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.078 s