Kanguru Fiyatları ve Modelleri

18 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 67 markadan 429 kanguru için fiyatlar listeleniyor. 54 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Kanguru
Ebeveynlerin bebeklerini kolayca kucağında taşımasını sağlayan ana kucağı kanguru, kolları yormaması ve konforlu olması nedeniyle sıkça tercih edilir. Kullanıcının omuzlarından asılarak emniyet kemeri ile beline bağladığı düzeneğin içinde bulunan bebek, anne sıcaklığını hisseder. Bebeğinizin anne kucağı huzurunu doya doya yaşamasını sağlayan Kraft, Boba, Mycey, Baby2Go, Britax, Stokke, MomfortBaby, Pierre Cardin, Chicco kanguru modellerine ait fiyat listelerine, karşılaştırmalarına ve kullanıcı yorumlarına Akakçe uzmanlığı ile ulaşabilirsiniz.

Kangurunun Avantajları
Kanguru kullanımı hem anne hem de bebek açısından son derece rahattır. Üstelik yer ve mekan sıkıntısı olmadan her yerde kolayca kullanılabilirler. Kanguru, alışveriş, yürüyüş ya da evde iş yapma esnasında annelere hareket özgürlüğü verirken bebeğin anneden uzak durmamasını sağlar. Bebeğin ağırlığı dengeli bir şekilde ebeveyne aktarıldığı için bebeği taşıyan kişi yorgunluk hissetmez. Kanguru, bebek için de son derece konforlu bir üründür. Bebeğe anne şefkatini ve sıcaklığını hissettiren kangurular, bebeğin ilk zamanlarından itibaren kullanılabilirler.

Kanguru Kullanırken Bunlara Dikkat
Bebek taşıma kangurusu kullanmak kolay olsa da dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunur. Ebeveyn kanguruyu giydikten sonra, gerekli ayarları yapar. Gerekli bel ve omuz ayarları sona erdikten sonra, sıra bebeğin yerleştirilmesine gelir. Bebek eğer 3-4 aylıktan daha küçükse, yüzü anneye dönük şekilde yerleştirilir. Çünkü bebekler ilk aylarında başlarını kontrol edemezler. Bu yüzden bebeğin başının anneye yaslanmış olması, daha sağlıklı olacaktır. Bu konuda en önemli nokta ise bebeğin rahat nefes alacak şekilde yerleştirilmesidir.

Kanguru Fiyatları
Kanguru fiyatları; modellerine, kullanılan malzemelere, markalarına göre farklı seçenekler sunar. Ortalama 20 TL ile 680 TL arasında bulunan kanguru modelleri, her bütçeye uyum sağlar. Günlük hayatta, hareket özgürlüğünüzü sınırlamadan bebeğinizle birlikte olmanızı sağlayacak olan tüm kanguru modelleri akakce.com'da!

  1. >
  2. >
  3. >
  4. Kanguru

ÖncekiSayfa: 1 / 18Sonraki

Büyük MağazalardanJoker Kanguru (61)ebebek Kanguru (26)

Kanguru Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 OcakSon gün 10 AğustosKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok İlgi Gören Kangurular

Kanguru Yorumları ve Önerileri

En Çok Aranan Kanguru Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
  • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
  • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
  • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
  • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
  • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
  • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.062 s