Akülü Araba Fiyatları ve Modelleri

19 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 53 markadan 1.136 akülü araba için fiyatlar listeleniyor. 59 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Akülü Araba
Akülü arabalar birçok çocuğun hayallerini süslüyor. Çok geniş renk ve model yelpazesine sahip akülü araba modelleri; emniyet kemeri, tek kişilik-iki kişilik kullanım, uzaktan kumanda gibi ek özellikleriyle dikkat çekiyor. Çocuğunuzun seveceği en uygun akülü arabayı satın almadan önce dikkat etmeniz gereken bazı kriterler bulunuyor.

Akülü Araba Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?
Akülü arabalar, belli yaş aralıklarına uygun olarak tasarlanıyor. 1-2 yaş, 3-5 yaş ve 6-9 yaş seçenekleri bulunan akülü arabalar, farklı yaş gruplarına uygun hız, güvenlik ve kontrol gibi seçeneklere sahip. Küçük yaştaki çocuğunuza uygun olmayan bir akülü araba çeşidi almanız durumunda aradığınız güvenlik ve konfor seçeneklerine sahip olamayabilirsiniz.

Akülü Araba Modelleri
Gerek güç gerekse de kullanım olanağı açısından çok çeşitli akülü araba modelleri bulunuyor. 6 volt akülü arabalar daha yavaş hareket edip daha hızlı şarj tüketirken 12 Volt akülü araba modelleri daha hızlı ve uzun batarya ömürlü. En hızlı seçenek olan 24 Volt akülü araba modelleri ise daha uzun bir parkur ve daha geniş bir arazi gerektiriyor. Park, bahçe, ev, teras, garaj gibi alanlarda kullanılabilecek akülü arabaların güçleri, çocuğunuzun yaşına da uyumlu olmalı.
Standart model akülü arabalarda kontrolün tamamı çocuktayken uzaktan kumandalı akülü araba modellerinde ise ebeveynler çocuklarını akülü araba kullanırken kontrol edebiliyor.

Akülü Araba Fiyatları
Akülü araba fiyatları, donanımlara, markalara ve güç özelliklerine göre değişim gösterir. Sunny Baby, Peg Perego, Baby2go ve Pilsan gibi popüler markaların akülü araba modellerini akace.com’da bulabilirsiniz. Yaş, donanım, güç, kapasite gibi özelliklerle birbirinden ayrılan akülü araba modelleri arasından en doğru seçimi yapmak için akakce.com’un sunduğu fiyat listesi, alışveriş rehberi ve karşılaştırma özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

  1. >
  2. >
  3. >
  4. Akülü Araba

ÖncekiSayfa: 1 / 48Sonraki

Büyük Mağazalardanebebek Akülü Araba (24)

Akülü Araba Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 10 AğustosKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok Karşılaştırılan Akülü Arabalar

En Çok İlgi Gören Akülü Arabalar

Akülü Araba Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Akülü Araba Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
  • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
  • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
  • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
  • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
  • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
  • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.047 s