Anne-Bebek Çantası Fiyatları ve Modelleri

23 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 89 markadan 1.967 anne-bebek çantası için fiyatlar listeleniyor. 61 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Anne-Bebek Çantası
Bir çocuk sahibi olduktan sonra günlük aktivitelerden ev dekorasyonuna kadar her şeyi ailenin yeni üyesine uygun şekilde planlamak gerekir. Ailece çıkılacak kısa ya da uzun seyahatler de bu doğrultuda önem taşır ve bebekle bir yere gidilecekse ihtiyaç duyulması muhtemel bütün eşyaların da alınması gerekir. Akakçe aracılığıyla sahip olabileceğiniz Skip Hop, Mayoral, Stylo, Okiedog, Kraft, Lassig, Pierre Cardin, Beneto, Baby Jam anne-bebek çantası markaları ile bebeğinizle mükemmel bir gün geçirmek için ihtiyaç duyacağınız bütün eşyaları yanınızda taşıyabileceksiniz. Üstelik kampanya, indirim ve fırsatlardan haberdar olmanızı sağlayan akakce.com ile uygun alışveriş avantajlarını da yakalayabilirsiniz.

Bebek Çantasında Yer Alacak Malzemeler
Bir bebek çantasında bulunması gereken malzemeler bebek bezi, ıslak mendil, krem, bez değiştirme örtüsü, emzik, biberon, önlük, el bezi, battaniye, mama, yedek kıyafet, şapka, yedek torba, emzirme örtüsü, göğüs pedi, alt bezi ve oyuncaklardır. Kısacası bir seyahate çıkmak için evde sık kullandığınız bütün bebek malzemelerini yanınızda bulundurmalısınız. Bunun için de bütün ihtiyaçlarınıza karşılık veren ve pratiklik sunan bir anne-bebek çantasına ihtiyaç duyulur.

Anne-Bebek Çantası Alırken
Birçok eşyanın taşınmasını sağlayan anne bebek bakım çantası alırken dikkat edilmesi gereken noktaların başında, çantanın yeterince geniş bir iç hacme sahip olması gelir. Birçok eşyayı yerleştirebilmeniz için farklı cep ve göz seçeneklerinin bulunması da önemlidir. Ayrıca sırt çantası ya da omuz çantası şeklinde tasarlanabilen bebek bakım çantalarının askıları da omuzu yormayan bir yapıda tasarlanmalı ve dayanıklı olmalıdır.

Anne-Bebek Çantası Fiyatları
Sade, kompakt, omuz, sırt, az cepli, bol fermuarlı olmak üzere birçok çeşidi bulunan anne bebek çantası modellerinin fiyatları da oldukça geniş bir aralıktadır. 20 TL ile 600 TL arasında değişen anne bebek çantası fiyatları arasından ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun seçimi yapmak içinse akakce.com her zaman yanınızda. Akakçe'de fiyat listesiyle birlikte kullanıcı yorumlarını ve ürün özelliklerini inceleyebilir, bu sayede ideal ürüne yönelebilirsiniz.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Anne-Bebek Çantası

ÖncekiSayfa: 1 / 82Sonraki

Büyük Mağazalardanebebek Anne-Bebek Çantası (95)Joker Anne-Bebek Çantası (88)

En Çok İlgi Gören Anne Bebek Çantaları

Anne-Bebek Çantası Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Anne-Bebek Çantası Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.032 s