Mouse Fiyatları ve Modelleri

Mouse
Bilgisayar aksesuarlarının en önemlilerinden bir olan mouse'larda, kullanıcının ihtiyaçlarına ve yeni teknolojilere göre birbirinden farklı özelliklere sahip birçok seçenek bulunur. Akakçe aracılığıyla sahip olabileceğiniz Logitech, A4 Tech, Bloody, Everest, SteelSeries, Razer, Hiper mouse modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Fiyat listesi ve ürün özellikleriyle birlikte kullanıcı yorumlarını da sunan akakce.com ile alışkanlıklarınız ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda en uygun ürüne yönelebilirsiniz.

Mouse Çeşitleri
Masaüstü ya da dizüstü bilgisayar kullanıcıları için farklı özelliklerle donatılan mouse'lar temel olarak kablolu ve kablosuz mouse olarak ikiye ayrılır. Kablolu mouse çeşitleri daha çok masaüstü bilgisayar kullanıcıları tarafından tercih edilse de küçük boyutlu kablolu mouse'lar dizüstü bilgisayarlarla da kullanılır. Kablosuz mouse'lar ise özellikle kullanılmadıkları zamanlarda masada yer kaplamamaları ve kablo karmaşası yaratmadıkları için günümüzde daha çok tercih ediliyorlar.

Oyuncu Mouse'larla Fark Yaratın
Mouse çeşitleri yalnızca kablolarına göre belirlenmez. Ayrıca kullanım amacına göre eklenen parçalar da fark yaratır. Mesela oyuncu mouse'u olarak adlandırılan modellerde DPI seviyesi yani hassasiyeti yüksektir ve bu sayede oyun oynarken en küçük noktalara bile nişan alınabilir. Ayrıca uzun süreli kullanıma uygun ergonomik tasarım, hız kazandıran kısayol düğmeleri ve tepki iletim hızları ile normal mouse'lara göre fark yaratırlar. Bunu dışında sol elini kullananlar için tasarlanan solak mouse modelleri de hayatınızı kolaylaştırır.

Mouse Fiyatları
Lazer ve optik mouse çeşitleri dışında, her türlü yüzeyde çalışma özelliğine sahip BlueTrack ve V-Track mouse'lar arasında seçim yapabilir ya da Bloody, Logitech, Microsoft, Asus, Everest, A4 Tech, Cooler Master kablosuz klavye mouse setlerine yönelerek iki ürünü bir arada satın alabilirsiniz. 4 TL ile 600 TL arasında değişen mouse fiyatları ve 15 TL ile 300 TL arasında değişen klavye mouse set fiyatları arasından ihtiyaçlarınıza en uygun seçimi yapabilmek için tek yapmanız gereken ise akakce.com'a danışmak.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Mouse

Kablolu Mouse Kablosuz Mouse

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0 s