Makyaj Malzemeleri Fiyatları ve Çeşitleri

Makyaj Malzemeleri
Güzel ve bakımlı görünmenin sırrı olan makyaj malzemeleri, gerek özel gecelerde gerekse günlük yaşamda kadınlara eşlik ediyor. Kadınlar güzelliklerini öne çıkararak kendilerini daha iyi hissetmek için sık sık makyaj yapıyor ve makyaj malzemeleri olmazsa olmazları oluyor. Makyaj malzemeleri, yapılmak istenen makyajın tarzına göre çeşitlilik gösteriyor. Hafif bir makyaj için göz kalemi veya ruj yeterliyken gösterişli makyajlar için çok daha farklı makyaj malzemeleri bulunuyor.

Makyaj Malzemelerini Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?
Makyaj malzemeleri cildinize veya yüzünüze direkt olarak temas eden ürünler olduğundan titizlikle seçilmeleri gerekiyor. Alacağınız ürünlerin markasına ve kalitesine dikkat etmenizin yanı sıra içeriğini okumanız, cilt tipinize uygun seçimler yapmanız çok önemli.

Makyaj Malzemesi Çeşitleri
Makyaj malzemeleri; yüz ve yanak için olanlar, göz için olanlar, dudak için olanlar, tırnak için olanlar ve makyajınızı temizlemek üzere kullanacağınız ürünler olarak kategorilere ayrılıyor. Yüz ve yanaklar için kullanılan ürünlerde fondötenler, pudralar, allıklar, makyaj bazları ve çeşitli kapatıcılar yer alıyor. Fondötenler, makyaj bazları ve kapatıcılar ciltteki lekelerle renk eşitsizliğini giderirken pudra ve allıklar ise yüzünüze renk katmanıza yardımcı oluyor. Ayrıca fondöten, allık veya pudra gibi makyaj malzemelerini seçerken ten renginize uyumuna dikkat etmelisiniz.
Göz makyajı için ise rimel, göz kalemi çeşitleri ve farlar bulunuyor. Güzel bir göz makyajı elde etmek için göz renginize uyumlu far ve göz kalemlerini tercih edip rimellerle kirpiklerinize hacim verebilirsiniz.
Dudaklar için ruj ve dudak kalemleri sık sık tercih edilen makyaj malzemelerinden oluyor. Dudaklarınızı dolgun ve daha güzel göstermek için kullanabileceğiniz bu ürünler; likit, mat veya parlak gibi pek çok şekilde bulunabiliyor.
Tırnaklar içinse rengarenk oje çeşitleri, tırnak bakım ürünleri ve asetonlar bulunuyor.

Makyaj Malzemeleri Fiyatları
Makyaj malzemeleri fiyatları, markasına ve kalitesine göre değişiklik gösteriyor. Mac, Loreal Paris ve Flormar gibi ünlü kozmetik markalarının ürünlerini akakce.com aracılığı ile inceleyebilir, kullanıcı yorumlarını okuyabilir ve güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

  1. >
  2. >
  3. >
  4. Makyaj Malzemeleri

Maskara Fondöten Makyaj Pudrası Ruj Kapatıcı

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
  • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
  • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
  • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
  • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
  • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
  • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.031 s