Ağız ve Diş Bakım Ürünleri Fiyatları

Ağız ve Diş Bakımı
Kişisel bakımın ayrılmaz parçası olan ağız ve diş bakımı, estetik açıdan büyük bir önem taşıyor. Günde sadece 15 dakika ayırarak ağız ve diş bakımını yapmanız mümkün ve tabii ki bu konuda uzmanlaşmış birçok marka bulunuyor. Oral-B, Sensodyne, Listerine, Parodontax, Colgate gibi önde gelen ağız ve diş bakımı markalarının ürettikleri çözümlerin özellikleri ve kategorileri ise birbirinden farklı.

Ağız ve Diş Bakım Ürünleri
Ağız ve diş sağlığı kavramı sadece dişleri kapsamıyor. Dişlerle birlikte dil, damak ve diş etlerinin de içinde bulunduğu temizlik işlemlerinin öncü malzemesi diş fırçası olarak biliniyor. Ağız ve diş bakımı yapılırken çeşitli formüllerle geliştirilmiş diş macunu; diş parlatıcı, gargara ve diş ipi gibi farklı ürünlere de ihtiyaç duyuluyor. Fırçanın uzanamadığı yerlere kolayca ulaşmak için diş ipi, ağzı ferahlatmak ve istenmeyen kokuların önüne geçmek için de gargara kullanılıyor.

Diş Fırçası Modelleri ve Fiyatları
Diş fırçaları, kıl sayısına ve yumuşaklığa göre ayrılıyor. Diş hekiminizin tavsiyesine uygun olarak yumuşaklığa ve kıl sayısına karar vermeniz gerekiyor. Otomatik ya da şarjlı diş fırçaları biraz daha yüksek fiyatlara satılıyor. Colgate, Philips ve Oral-B gibi markaların çeşitli diş fırçası modelleri bulunuyor. Diş fırçası fiyatları ise 1 TL’den 740 TL’ye kadar uzanıyor. Tel takanlar için farklı diş fırçası modelleri bulunuyor. Ortodontik diş fırçası olarak geçen modeller ile diş, diş telleri ve braket’ler kolayca temizlenebiliyor.

Diğer Ağız Bakım Ürünleri
Ağız bakım ürünlerinin farklı kullanım alanları ve modelleri bulunuyor. En sık kullanılan ağız bakım ürünlerinden olan diş ipleri, genellikle ikiye ayrılıyor. Birincisi ve yıllardır kullanılan model, klasik diş ipi olarak geçiyor ve iki ele sarılan ip yardımı ile diş ve diş eti etrafı temizleniyor. Yeni yeni popülerleşen kürdan diş ipleri ise plastik bir mekanizmaya geçirilen ip vasıtasıyla tek elle kullanılabiliyor.
Diş ipi fiyatları 5 ile 40 TL arasında değişiyor. Gargaralar ise aromalarına göre değişiyor. Genellikle mint denen nane aroması ile sunulsa bile farklı tatlara sahip gargaralar bulunuyor. Sıvı gargaralar kadar tercih edilmese bile sprey gargaralar da bulunuyor. Gargara fiyatları ise 4 TL’den 80 TL’ye kadar ulaşıyor. Dişlerinizin ihtiyacı olan en uygun ürünleri akakce.com ile belirleyebilir, bu ürünlerin en uygun fiyatlarını bulmanın avantajını yaşayabilirsiniz. Sağlıklı ve bembeyaz dişler için Akakçe’nin ağız ve diş bakımı kategori sayfasına uğramayı unutmayın.

  1. >
  2. >
  3. >
  4. Ağız, Diş Bakımı

Diş Fırçası Diş Macunu Ağız Spreyi, Gargara Protez Diş Bakımı Diş İpi

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
  • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
  • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
  • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
  • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
  • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
  • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.016 s