Beyaz Eşya Fiyatları ve Kampanyaları

Beyaz Eşya
Bir evin en temel gereçleri olan beyaz eşyalar; fiyat listesi, ürün özellikleri, karşılaştırma ve kullanıcı yorumları ile akakce.com’da. Beyaz eşya fiyatlarından Arçelik, Beko, Vestel, Bosch, Siemens, Samsung, Profilo, Hotpoint gibi en popüler beyaz eşya markalarına kadar bilmek istediğiniz her ayrıntıya ve beyaz eşya kampanyalarına Akakçe ile ulaşabilirsiniz. Beyaz eşyalar hakkında bilinmesi gerekenlere göz atıp çamaşır makinesi devir hızı nedir ya da enerji sınıflarına göre mutfak aletleri gibi beyaz eşya özelliklerini sizin için inceledik.

Hangi Beyaz Eşya İçin Hangi Özellikler?
Beyaz eşya alırken hangi özelliklere dikkat etmeli? Çamaşır makinesinin devir sayısı nedir? Buzdolabı, üstten donduruculu mu, yoksa alttan donduruculu mu olmalı? Çekmeceli derin dondurucu almak pratik mi? No frost çift kapılı buzdolapları seçiminde öne çıkan markalar hangileri? Markalar, yetkili servisler konusunda ne kadar iyi? Ev aletleri ve beyaz eşya konusunda sorular sınırsız! En iyisi, temel bilgileri biz verelim, siz de elektrikli ev aletleri ve beyaz eşya seçiminizi onlara göre yapın.

Buzdolabı
Beyaz eşya seçimi konusunda ilk sırayı, buzdolabı modelleri alıyor. Yiyeceklerimizi sakladığımız buzdolapları, kullanım tipi ve tasarım şekline göre çeşitlilik kazanıyor, ama her modelin kendine has avantajları ve dezavantajları bulunuyor. Mesela çift kapılı buzdolabı modelleri pratiktirler, ama dar alanlı mutfaklar için uygun değillerdir. No frost buzdolapları, buzlanma görmek istemeyenler için ideal bir seçimdir. Gardırop tipi buzdolabı ise geniş kapasite ve çok bölme arayanların beklentilerini karşılar, ama yalnız yaşayanlar için pek uygun sayılmaz.

Çamaşır Makinesi
Evlerin değişmez beyaz eşyalarından çamaşır makinesi fiyatları; su tasarrufu, enerji sınıfı, yıkama hacmi, program çeşitliliğinin yanı sıra çamaşır makinesi markalarına göre de değişiklik gösteriyor. Kaç kg çamaşır makinesi size uygun olacak? Kaç devir çamaşır makinesi ihtiyaçlarınızı karşılayacak? Çamaşır makinesi almadan önce bu soruları sorun!

Bulaşık Makinesi
Bazen günde birkaç kere, bazen de haftada birkaç kere kullanılan bulaşık makinesinin fiyatları ile performansları aynı oranda yükseliyor. Yani sahip olduğu özellikler arttıkça fiyatları da artıyor. Akakçe’de yer alan kullanıcı yorumları üzerinden ürün özellikleri de değerlendirilerek bulaşık makinesi markalarının tasarruf, temizlik, hız ve parlatma performanslarını karşılaştırabilirsiniz.

Beyaz Eşya Seti Nedir?
Markaların birkaç temel parçadan oluşturduğu bir beyaz eşya seti, genellikle buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesinden oluşur. Evlenecek çiftler için hazırlanan beyaz eşya düğün paketinin içinde bu parçalara ek olarak fırın, aspiratör, elektrikli süpürge gibi ürünler de bulunabilir. Marka ve model seçimine göre geniş fiyat aralığına sahip ankastre setler ise genellikle set üstü ocak, fırın ve davlumbaz üçlüsünden oluşur. Beyaz eşya seti alırken marka promosyonlarına dikkat etmek her zaman iyi bir fikirdir. Bazı markalar, beyaz eşya setlerinde meyve sıkacağı, tost makinesi, LEDTV, derin dondurucu, su sebili ve mikrodalga fırın gibi mutfak gereçlerini hediye edebiliyor!

Beyaz Eşya Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?
Beyaz eşya evlilik paketi alırken ya da tek tek beyaz eşya alırken ürünlerin markaları, son çıkan modelleri, kapasiteleri, performansları kadar önemli başka kriterler de bulunur. Alacağınız markanın beyaz eşya servisi, müşteri hizmetleri ve yedek parça çeşitliliği, ilk ödemede fiyatı arttırıyor gibi görünse de orta ve uzun vadede yaşanacak arızalarda alıcıların karlı çıkmasını sağlar. Mini buzdolabı, klima, aspiratör, mikrodalga fırın, su sebili, su arıtma cihazı, kurutma makineleri ve tüm temel beyaz eşyalar hakkında daha fazla bilgi için akakce.com’a danışmanız yeterli. Günün fırsatı ve markaların en özel fiyatları ile alışveriş yapmak için Akakçe’yi her gün ziyaret etmeyi unutmayın!

  1. >
  2. >
  3. Beyaz Eşya

Buzdolabı Derin Dondurucu Çamaşır Makinesi Bulaşık Makinesi Fırın

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
  • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
  • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
  • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
  • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
  • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
  • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.016 s