Fotoğraf Makinesi Fiyatları ve Modelleri

Fotoğraf Makinesi
Birçok farklı markanın, seviyelere ve kullanım alışkanlıklarına göre fotoğraf makinesi çeşitleri bulunur. Canon, Nikon, Sony, Fujifilm, Samsung, Olympus fotoğraf makinesi modelleri ile ilgili fiyat listesi, ürün özellikleri ve karşılaştırma seçenekleri sunan akakce.com sayesinde çekim yapacağınız alana ve nedene göre tercihinizi yapabilirsiniz.

Dijital Fotoğraf Makineleri
Analog da denilen filmli fotoğraf makinelerinin yerini alan dijital fotoğraf makineleri, pratiklikleri ve hafiflikleriyle öne çıkar. Otomatik netleme, flaş, göz kırmızılığını giderme gibi farklı özelliklerle donatılan dijital fotoğraf makinesi modelleri, aile eğlencelerinden düğünlere ve seyahatlere kadar birçok alanda kullanılabilir. Eğer anları ölümsüzleştirmek dışında bir hobi olarak ya da meslek gereği fotoğraf çekmekle meşgul olunacaksa sabit objektifli SLR fotoğraf makinesi modelleri yerine diğer seçenekler değerlendirilebilir.

Dijital SLR Fotoğraf Makineleri
SLR fotoğraf makinelerinden en temel farkları, objektiflerinin değiştirilebilmesine imkan tanımak olan dijital SLR (DSLR) fotoğraf makineleri, bir hobi aracı olduğu kadar profesyonel amaçlarla da kullanılabilirler. Yarı profesyonel fotoğraf makinesi modelleri, piksel, optik ve dijital zoom, flaş, sensor ve deklanşör ayarları sunarken profesyonel fotoğraf makinesi çeşitlerindeyse bu özellikler ve video kayıt kalitesi oldukça üst seviyededir. DSLR fotoğraf makinelerinin dikkat çeken özelliklerinden biri de diğer makinelere göre daha ağır ve geniş tasarımlara sahip olmalarıdır.

Aynasız Fotoğraf Makineleri
Fotoğraf çekme işleminde ayna sistemi bulunan DSLR fotoğraf makinelerinin tahtını yavaş yavaş sallamaya başlayan aynasız fotoğraf makineleri, popülaritesini gittikçe arttırıyor. Son yıllarda gelişen teknolojiyle birlikte yüksek görüntü kalitesi ve pratiklik kazanan aynasız fotoğraf makinesi modellerinin en büyük avantajı ise diğer çeşitlere göre daha hafif ve küçük tasarımlara sahip olmaları.

Fotoğraf Makinesi Fiyatları
Bu seçenekler dışında polaroid ve sualtı fotoğraf makinesi çeşitleri de bulunur ancak en popüler ürünler, dijital fotoğraf makineleridir ve bu ürünler geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Klasik dijital fotoğraf makinesi fiyatları 225 TL ile 14.000 TL arasında değişirken profesyonel DSLR fotoğraf makinesi fiyatları da 900 TL ile 90.000 TL gibi geniş bir yelpazeye sahiptir. Aynasız fotoğraf makinesi fiyatları ise 500-17.000 TL aralığında yer alır. İhtiyaçlarınız ve beklentilerinize en uygun ürüne, kampanya ve indirimlerden yararlanarak sahip olmak için en kolay yol ise Akakçe’ye danışmaktır.

  1. >
  2. >
  3. >
  4. Fotoğraf Makinesi

Dijital SLR Fotoğraf Makinesi Dijital Fotoğraf Makinesi Aynasız Fotoğraf Makinesi

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
  • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
  • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
  • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
  • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
  • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
  • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.016 s