Parfüm Fiyatları

Parfüm
Kişisel bakımın en önemli tamamlayıcılarından biri olan parfümlere en hesaplı şekilde sahip olmak için akakce.com'a danışabilirsiniz. Kullananların favorisi haline gelen Calvin Klein, Giorgio Armani, Bvlgari, Burberry, Hugo Boss, Joop, Paco Robane, Vakko gibi parfüm markalarının en iyi erkek ve kadın parfümlerini satın almadan önce akakce.com'u ziyaret ederek güncel kampanyalar ve indirim fırsatları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Parfümün Yoğunluğu
Kullandığınız parfümün kalıcılığı ve yoğunluğunu belirleyen en önemli özellik, EDC (Eau de Cologne), EDT (Eau de Toilette) ya da EDP (Eau de Parfum) olmasıdır. Esansın yoğunluk derecesini ifade eden bu terimler arasında en hafif kokular EDC şeklinde belirtilenlerken en kalıcı ve yoğun esansa sahip olanlar EDP şeklinde ifade edilenlerdir.

Parfümün Kullanılışı
Kullandığınız parfümün gün boyunca etkisini sürdürmesi, parfümün uygulanma şekli ile doğru orantılıdır. Parfümün temiz tene uygulanması, en doğru kokuyu alabilmenizi sağlar. Açılan gözeneklere nüfuz eden kokunun her hareketle yayılması için eklem yerlerine uygulanması önerilir. Dirsek içi, bilek içi ve kulak arkası gibi noktalar, kokunun her hareketle çevrenize yayılmasını sağlayacaktır.

Parfüm Seçimi
En iyi erkek parfümü ya da en iyi kadın parfümü gibi bir ayrım olmadığı gibi aslında en iyi koku sizi en iyi hissettiren kokudur. Ancak parfümü seçerken yaklaşık 10 dakika kadar beklemek, parfümün tenle uyumunu daha net yakalamanızı sağlayacaktır. Tüm bu özellikleri dikkate alıp kendiniz için en doğru parfümü seçtikten sonra en uygun fiyatla satın almak için akakce.com'a mutlaka göz atmalısınız. Böylece fiyat listesi ve kullanıcı yorumları hakkında bilgi sahibi olabilir, farklı mağazaların uyguladığı kampanyalar ve indirimlerden de faydalanabilirsiniz.

  1. >
  2. >
  3. >
  4. Parfüm

Erkek Parfüm Kadın Parfüm

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
  • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
  • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
  • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
  • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
  • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
  • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0 s