Ses Sistemleri Fiyatları ve Modelleri

Ses Sistemi
Müzik ve sinema tutkunlarına teknolojinin en büyük hediyesi olan ses sitemleri, evde kaliteli ve eğlenceli zaman geçirmenin sırlarını veriyor. Evinizde yankılanan seslerin kalitesini yükseltecek ev sinema sistemleri seyir keyfinizi artırırken, müzik dinleme zevki daha anlamlı hale geliyor. Ses kalitesini doruklarda hissettiren LG, Samsung, Philips, Pioneer, Goldmaster, Grundig, Sony ses sistemi modellerinin fiyat ayrıntılarına, kampanya ve avantajlarına Akakçe ile ulaşılıyor.

Seslerin Büyüleyici Ahengi
İzlediğiniz filmde ya da dinlediğiniz müzikte kaliteli sesler duymanızı sağlayan ses sistemleri, evlere konuk olan en eğlenceli teknolojilerin arasında bulunuyor. Kullanıcısını filmin içine çeken, şarkılardaki tüm enstrümanları hissettiren ses sitemleri hoparlör dağılımına göre çeşitlilik gösteriyor. 2+1 ses sitemleri ve 5+1 ses sistemleri ile seslerin büyüleyici ahengi kulaklarınıza misafir oluyor.

Ses Sitemi Yerleştirmenin İncelikleri
Sinema ve müzik tutkunlarının vazgeçilmezi olan müzik sistemlerinin kurulumu ise en az ses sisteminin kalitesi kadar önem taşıyor. Müzik sistemlerinde ya da sinema sistemlerinde hoparlörlerin dağılımı, duyulacak sesin kalitesini de etkiliyor. Hoparlörler arasındaki mesafelerin yeterli uzaklıkta olması gerekirken, her iki hoparlör için de ayni ses ortamı oluşturulmaması diğer kurallar arasında bulunuyor.

Hoparlörlerin cam yüzeylerinden uzak olması ise dikkat edilmesi gereken diğer nokta. Cam yüzeyler, ses iletkenliğine sahip olduğu için ses kalitesini de otomatik olarak düşürüyor. Ses sistemlerinin konumlarına en çok evin yapısı ve sistemin büyüklüğü etki ediyor.

Ses Sistemi Fiyatları
Ses sitemi fiyatları, ses performansı ve markaya göre değişkenlik gösteriyor. Fiyat aralıklarına etki eden bir diğer kısım ise hoparlör sayısı. örneğin; 2+1 ses sitemi ya da 5+1 ses sistemi fiyatları arasında değişiklikler bulunuyor. Size en uygun ses sistemini sunmak için akakce.com'a mutlaka danışmalısınız. Kampanyalar, indirimler ve fırsatlardan haberdar olarak, uygun alışveriş keyfine erişmek Akakçe ile mümkün oluyor.

  1. >
  2. >
  3. >
  4. Ses Sistemleri

Müzik Seti, Radyo Pikap Amplifikatör Docking Station Subwoofer

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
  • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
  • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
  • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
  • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
  • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
  • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.016 s