Güneş Gözlüğü Modelleri

Güneş Gözlüğü
Hem şık bir aksesuar olarak hem de gözleri güneşten koruma amacı ile kullanılan güneş gözlüğü, yaz ayları yaklaştıkça popülerliğini arttırıyor. Siz de kendinizi güneşin zararlı etkilerinden koruyup aynı zamanda stilinizle uyum sağlayacak şık bir güneş gözlüğü arıyorsanız akakce.com'a mutlaka danışmalısınız. Marka, model, özellikler ve güneş gözlüğü fiyatları arasında değerlendirme yaparak size en uygun ürüne bütçenizi sarsmadan sahip olabilirsiniz. Ray-ban, Osse, Prada, Hawk, Mustang, Emporio Armani, Exess gibi güneş gözlüğü markalarının birbirinden şık modellerine sahip olmadan önce akakce.com'a göz atıp kampanya, fırsat ve indirimler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Güneş Gözlüğü Ne Zaman Kullanılır?
Genellikle yaz aylarında oldukça rağbet gören güneş gözlüğü, aslında yılın her dönemi kullanılmalıdır. özellikle doğrudan gelenler değil de bir yerden yansıyan güneş ışınları gözleri daha fazla yorar. Bu yüzden bulutlu ve karlı havalar da güneş gözlüğüne ihtiyaç duyulan zamanlardandır. Dünyada güneş gözlüğü denilebilecek ilk tasarımın, kardan yansıyan güneşten gözleri korumak adına Eskimolar tarafından icat edildiğini biliyor muydunuz?

Güneş Gözlüğü Filtreleri
Güneş gözlüğü modelleri çoğu zaman şık bir aksesuar gibi düşünülse de gözleri güneşten koruyacak özel filtrelere sahip olmalıdır. Bu açıdan güvenilir markaların orijinal ürünlerini tercih etmek her zaman önemlidir. özellikle dışarıda fazla vakit geçiren kimselerin polarize ve UV filtreli güneş gözlüğü modellerini tercih etmesi gerekir. UV filtreli güneş gözlüğü modelleri, güneşin zararlı ışınlarının göze temas etmesini ve dolayısıyla zarar vermesini önlerken polarize filtreler de yansıyan ışığın gözü yormasını engeller. Burada unutulmaması gereken, bir güneş gözlüğü camı eğer polarize filtreye sahipse mutlaka UV koruması da içerdiğidir.

Doğru Güneş Gözlüğü Seçimi
Farklı yüz şekillerine göre tasarlanan güneş gözlüklerinde, herkesin yüz anatomisine uygun bir model bulunur. öncelikle dikkat edilmesi gereken kadın, unisex ya da erkek güneş gözlüğü modelleri içinden doğru seçimi yapmaktır. Cinsiyete göre seçimi yaptıktan sonra gözlerin güneşe maruz kalmayacağı, yüze uygun modeli seçmek gerekir. Gözlük ile göz arasında 1 parmak ve daha fazla boşluk olması, yanlış gözlük seçildiğini gösterir. Ayrıca yüz şekillerine göre seçim yaparken yuvarlak yüzlerin köşeli, köşeli yüzlerinse yuvarlak hatlara sahip güneş gözlüğü modellerini tercih etmesi önerilir. Oval yüz hatlarına sahip olanlarsa hemen her modeli kullanabilme imkanına sahiptirler.

Markalar ve Fiyat Aralığı
Kendiniz ya da sevdikleriniz için gözlük almadan önce birbirinden farklı güneş gözlüğü markaları arasında seçim yapmak ve farklı mağazaların güneş gözlüğü fiyatlarını incelemek için akakce.com en doğru adres. Akakce.com, tüm alışverişlerinizde olduğu gibi gözlük alırken de hesaplı seçeneklere yönlendiriyor.

  1. >
  2. >
  3. >
  4. Güneş Gözlüğü

Erkek Güneş Gözlüğü Unisex Güneş Gözlüğü Kadın Güneş Gözlüğü Çocuk Güneş Gözlüğü

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
  • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
  • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
  • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
  • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
  • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
  • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.031 s