Kahve Fiyatları ve Çeşitleri

Kahve
Yüzlerce yıldır insanlar arasında en değerli içecekler arasında yer alan kahve, birçok farklı türe sahiptir. Nescafe Classic, Nescafe Gold, Jacobs, Cafe Crown, Kuru Kahveci Mehmet Efendi kahve markaları ve diğer markaların ürünlerini bulabileceğiniz akakce.com sayesinde damak tadınıza ve alışkanlıklarınıza en uygun ürünlere sahip olabilirsiniz. Kampanyalar, indirimler ve fırsatların yer aldığı Akakçe sayesinde evinizdeki pratik çay kahve makinelerine ya da iş yerinizdeki kahve otomatlarına uygun ürünleri ucuz fiyatlarla temin edebilirsiniz.

Kahve Çeşitleri
- Türk Kahvesi
Telvesi ile ikram edilen tek kahve türü olan Türk kahvesinin bilinen 700 yıllık geçmişi bulunur. Arap yarımadasından Anadolu'ya ve oradan da dünyaya yayılan Türk kahvesi için Keyf-i Ala, Kocatepe, Kuru Kahveci Mehmet Efendi gibi kahve markalarının ürünlerini klasik cezveler ve elektrikli cezvelerde hazırlayabilir, hem evinizde hem de iş yerinizde lezzetle yudumlayabilirsiniz.

- Hazır Kahveler
Jacobs Monarc, Cafe Crown 2'si 1 Arada, Nescafe 3'ü 1 Arada gibi markaların kahve, krema ve şeker tercihine göre bir arada sunulduğu ürünler, sadece kaynar suyla karıştırılarak birkaç dakika içerisinde hazırlanabilirler. Kahvaltılar, yoğun iş toplantıları, akşam sohbetleri, kısacası kahve içilmek istenilen her an, tek paket içinde bütün malzemelerin bir arada sunulduğu bu hazır kahveler tercih edilebilir.

- Çözünebilir Kahve
Kahve çekirdeğinin farklı boyutlarda öğütülmesi ile oluşan çözünebilir kahvelerde en popüler markalar arasında Nescafe Classic, Nescafe Gold, Jacobs Monarch, Jacobs Millicano yer alır. Farklı gramajlara sahip olan bu tip kahvelerde şeker ve krema bulunmaz. Bu sayede kullanım alışkanlıklarına göre şeker, krema, süt ya da süt tozu eklenebilir.

- Filtre Kahve ve Kapsül Kahve
Kağıt filtre içinde yer alan orta kalınlıktaki kahve çekirdeklerinin su damlatma yöntemiyle hazırlanmasıyla oluşan filtre kahve ile latte, espresso, Americano, cappuccino, macchiato gibi aromalı kahveler, kahve makinelerinde hazırlanır. Filtre kahve ve kapsül kahve makinesi çeşitleri ile özellikle yeni nesil kahvecilerde ve ofislerde sıklıkla tüketilirler.

Kahve Fiyatları
Hazır kahve fiyatları ile filtre kahve fiyatları hem içerikleri hem de gramajları bakımından farklılık gösterir. Akakçe'nin sunduğu fiyat listesi, ürün özellikleri ve kullanıcı yorumları ile alışkanlıklarınıza ve damak zevkinize en uygun lezzetlere sahip olabilir, ayrıca son zamanlarda popülerliğini arttıran yeşil kahve çeşitlerine de kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  1. >
  2. >
  3. >
  4. Kahve

Çözünebilir Kahve Filtre Kahve Türk Kahvesi Hazır Kahve Kapsül Kahve

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
  • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
  • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
  • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
  • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
  • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
  • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.015 s