Yazıcı ve Aksesuarı Fiyatları

Yazıcı

Printer olarak da bilinen yazıcılar, elektronik ortamda bulunan verileri kağıda işlemeye yarar. Neredeyse bilgisayara sahip olan herkesin ihtiyaç duyduğu yazıcılar, sürekli gelişen fonksiyonları ile kullanıcının hayatını kolaylaştırır. HP, Samsung, Epson ve Canon yazıcılar için farklı model seçeneklerine, kullanıcı yorumlarına, kampanya ve fiyat listelerine ulaşmanızı sağlayan Akakçe, ihtiyaçlarınıza en uygun yazıcı modellerini keşfetmenize yardımcı olur.

Yazıcı Ne İşe Yarar?

Yazıcılar elektronik ortamdaki grafik ya da metinleri bir kağıt üzerine işleyerek, istediğiniz dokümana ulaşmanızı sağlar. Kablolu veya kablosuz olarak bilgisayara bağlanan yazıcılar, kısa bir süre içinde çıktıların elinize ulaşmasına imkân verir. Gelişen teknoloji ile fonksiyonlarını sürekli çeşitlendiren yazıcıların çoğu tarama, fotokopi ve faks çekme gibi özellikler de içerir.

Yazıcıların çeşitleri Nelerdir?

Yazıcılar, verileri kağıda aktarırken kullandıkları sisteme göre, nokta vuruşlu, mürekkep püskürtmeli ve lazer yazıcı olarak çeşitlendirilir. Profesyonel kullanıma uygun lazer yazıcılarda kartuş yerine toner kullanılır. Lazer ışınları yardımıyla kâğıda işlenen veriler, hızlı ve kaliteli bir şekilde kullanıcıya ulaşır. Nokta vuruşlu yazıcılar daktiloyu anımsatır. Renkli çıktı alınması imkânsız olan bu ürünler, teknolojinin gerisinde kalmış bir alet gibi görünse de şirketlerin muhasebe bölümlerinde uygulanan sürekli forum işlemlerinin vazgeçilmezidir. Mürekkep püskürtmeli yazıcılar ise hızlı bir şekilde baskı ortamına püskürtülen boya ile vurma noktalarına ulaşarak çalışır. Baskı çözünürlüklerinin yüksek, sessiz ve küçük olmaları bu yazıcıların çokça tercih edilmesini sağlar.

Yazıcı Fiyatları

Yazıcı fiyatları; modellerine, çeşitlerine ve markalarına göre çeşitlilik gösterir. Yazıcı alırken, ulaşmak istenilen baskı kalitesi ve ihtiyaç duyulan özellikler göz önüne alınır. Baskı kalitesi ve fonksiyonlar arttıkça, yazıcı fiyatları da artış gösterir. Her bütçeye uygun yazıcı modellerine ulaşmak ve ayrıntılı bilgi edinmek için akakce.com'a danışarak, ihtiyacınızı en uygun yazıcılar ile tanışabilirsiniz.

  1. >
  2. >
  3. >
  4. Yazıcılar, Aksesuarları

Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Lazer Yazıcı Kartuş Barkod Yazıcı Toner

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.
Hesap Aç
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
  • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
  • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
  • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
  • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
  • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
  • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.016 s