Elektrikli Isıtıcı Fiyatları ve Modelleri

Elektrikli Isıtıcı
Kışa hazırlık yapmak isteyenler için birçok farklı seçenek bulunuyor. Bunlardan biri de elektrikli ısıtıcılar. Pratik ve hızlı ısıtma özellikleriyle bilinen elektrikli ısıtıcıların birbirinden farklı tasarımlara ve çalışma prensiplerine sahip modelleri arasından ideal ürüne karar vermek için akakce.com’a mutlaka danışın.

Elektrikli Isıtıcı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?
Elektrikli ısıtıcı almadan önce dikkat etmeniz gereken birkaç detay bulunuyor. Isıtacağınız alanın büyüklüğü oldukça önemli. Örneğin fanlı ısıtıcı modelleri, oturma veya iş yerindeki kişisel odalar için daha uygun bir tercih olurken restoran veya cafe gibi geniş alanları ısıtmak istiyorsanız infrared ısıtıcılar daha uygun bir seçenek oluyor. Evde küçük bir çocuk varsa duvara monte edilebilen ya da uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen elektrikli ısıtıcılar çocuğunuz ve sizin için daha güvenli.

Elektrikli Isıtıcı Modelleri
Bulunduğunuz ortamda yeterince ısınamıyorsanız ya da ayak, omuz gibi belli bölgeleriniz daha çok üşüyorsa elektrikli ısıtıcılarla ideal ısıya ve konfora sahip olabilirsiniz. Ancak öncesinde elektrikli ısıtıcı modelleri hakkında bilgi sahibi olmalı ve bu sayede, ihtiyacınıza en uygun seçeneğin hangisi olduğuna karar vermelisiniz.Klasik elektrikli ısıtıcılar arasında yer alan yağlı radyatörler ya da elektrikli radyatörler, kalorifer peteği görünümündedirler ve içlerinde su yerine yağ bulunuyor. Isıyı odanın geneline yayarlar ve kısa sürede ısınmasalar da ısındıktan sonra uzun bir süre bunu muhafaza ediyorlar.

Daha Hızlı Etki Gösteren Modeller
Halk arasında ufo olarak da bilinen infrared ısıtıcılar, en çok tercih edilen ısıtıcı modellerinden olup bulunduğu bölgeyi değil, tam karşılarını ısıtma işlevine sahiptirler. Bu yüzden daha çok duvara monte edilerek ya da ayaklıkları ile birlikte kullanılıyorlar. Elektrikli ayak ısıtıcısı olarak da kullanılabilen infrared ısıtıcılar, çalıştırıldıkları andan itibaren ısıtma özelliğine sahiptirler. Seramik ısıtıcılar ise infrared ısıtıcılarla benzer özellikler göstermeleriyle birlikte kapandıktan sonra ısıyı belli bir süre daha muhafaza etmeleriyle dikkat çekiyorlar.
Son yıllarda ayrıca cam panel ısıtıcılar da popülerleşmeye başladı. İki cam arasında yer alan şeffaf bir ısıtıcı, ısıyı cam yüzeye yayar ve buradan odanın geneline yayılır. Isıtılacak alanın genişliğine göre cam boyu değişebileceği gibi sürekli çalışarak ısıyı sabit tutmaları, cam panel ısıtıcıların en belirgin özellikleridir. Fanlı ısıtıcılar ise hızlı ve etkili ısı dağıtıcılardır, en çok ayak ısıtıcısı olarak kullanılıyorlar.

Elektrikli Isıtıcı Fiyatları
Fakir, Ufo, Kumtel, Vigo, Sinbo, Veito, Alf, Simfer, Raks elektrikli ısıtıcılar ve diğer markaların ısıtıcı modelleri hakkında fiyat listesi, kullanıcı yorumları ve ürün özelliklerini inceleyerek en doğru kararı vermek için akakce.com size yeter. Birden çok model ve her modelin kendine has çeşitleri bulunması nedeniyle elektrikli ısıtıcı fiyatları 30 TL ile 900 TL arasında değişiklik gösteriyor. akakce.com’un sunduğu kampanya, indirim ve fırsat bilgileri ile ihtiyacınıza uygun elektrikli sobalara uygun fiyatlarla sahip olmak için acele edin.

  1. >
  2. >
  3. >
  4. Elektrikli Isıtıcı

Yağlı Radyatör Infrared Isıtıcı Fanlı Isıtıcı Konvektör, Panel Isıtıcı Quartz Isıtıcı

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
  • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
  • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
  • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
  • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
  • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
  • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.015 s