Kondisyon Aleti Fiyatları ve Modelleri

Kondisyon Aleti
Kondisyon aletleri aracılığı ile yapılan hareketler, vücudun fiziksel direnç ve kas gücü kapasitesini artırır. Sağlıklı bir bedene kavuşmak amacıyla Voit, Delta, Dunlop, Dynamic kondisyon aleti modellerine göz atarak evinizde dilediğiniz egzersiz programını uygulayabilirsiniz. Sağlam bir kondisyon için fitness aleti edinmeden önce akakce.com'da bulunan fiyat listesi, kullanıcı yorumları, ürün özellikleri ile indirim ve kampanyaları incelemeyi unutmayın.

Pratik Kondisyon Aletleri
Kondisyon bisikleti ya da koşu bandı en iyi kondisyon geliştirme aletleri arasında yer alır. Fakat bu spor aletlerini muhafaza etmek için yeterli mekânınız yoksa yer kaplamayacak diğer ürünler ihtiyaçlarınıza cevap verecektir. Ön kol ve bileklerinizi güçlendirecek el yaylarını, mekik ve duvar egzersizlerinize yardımcı olacak farklı ağırlıklarla üretilen sağlık toplarını ya da kapı barfikslerini tercih edebilirsiniz.

Kol-Omuz ve Göğüs Kasları İçin Hangi Alet Kullanılır?
Spor aletleri arasında en çok tercih edilen aletlerin başında, yay mekanizmalı aletler gelir. Bük bük denilen bu aletler, omuz ve göğüs kaslarının şekil kazanmasına yardımcı olur. Aynı zamanda kol kaslarınızı geliştirmek için dambıl ya da direnç lastiklerinden de yararlanabilirsiniz. Bu işlemleri yaparken aynı zamanda kalori yakmak istiyorsanız atlama ipleri tam size göre. Üstelik her atlayışınızı sayacak olan bir teknolojiye sahip sayaçlı ip atlama aletleri sayesinde ne kadar efor harcadığınızı da görebilirsiniz. Atlama ipine alternatif olarak trambolinler de tercih edilebilir.

Kondisyon Aletleri Fiyat Aralıkları
Kondisyon aleti fiyatları, işlevlerine ve sundukları teknolojiye göre çeşitlilik gösterir. Kullanıcıya birçok ürün çeşidi sunan bu aletler, aynı zamanda farklı fiyat seçenekleriyle de dikkat çekerler. 15 TL'den başlayan kondisyon aleti fiyatları 1.175 TL'ye kadar çıkabilir. Sağlıklı ve fit bir vücuda kavuşmaya yardımcı olan bu aletlerden size en uygun olanını Akakçe'de bularak ürün hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

  1. >
  2. >
  3. >
  4. Kondisyon Aleti

Trambolin Kapı Barfiksi Atlama İpi El Yayı Göğüs Yayı

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
  • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
  • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
  • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
  • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
  • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
  • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.078 s