Vücut Geliştirme Ürünleri ve Fiyatları

Vücut Geliştirme
Sağlıklı ve fit bir görüntü için beslenme kadar spor da önemlidir. Eğer bir spor salonuna gidiyorsanız vücut geliştirme programına harfiyen uyarak kısa sürede etkili sonuçlar alabileceğiniz gibi Akakçe aracılığıyla edinebileceğiniz ağırlık setleri sayesinde evde vücut geliştirme fırsatını yakalayabilirsiniz. Mini bir spor salonu bile kurabilmenizi sağlayan Delta, Dynamic, Voit, Spin, Domyos, Remax, Ravel, Altis, Protech vücut geliştirme aletleri ile daha sağlıklı bir hayata ve daha şık bir stile sahip olmak için tek yapmanız gereken ise fiyat listesi ve ürün özellikleri gibi seçenekler sunan akakce.com'u takip etmek.

Dambıl ve Ağırlık Setleri
Bir vücut geliştirme programında mutlaka yer alan aletlerin başında dambıl gelir. Farklı kilolarda bulunabilen sabit dambıllarla birlikte ağırlıkları değiştirilebilen dambıl seti seçenekleri de vücut geliştirme programları için uygundur. Ayrıca halter olarak kullanılabilecek farklı ağırlıklardaki plaka ve bar çeşitlerine de programınızda mutlaka yer vermelisiniz. Ağırlık sehpalarında da kullanabileceğiniz ağırlık setleri sayesinde daha sıkı bir vücuda ve kol, göğüs, omuz gibi farklı kas gruplarını çalıştırma şansına sahip olursunuz.

Çalışma İstasyonu
Dambıl ve ağırlık setleriyle spor yapılarak vücut geliştirmek mümkün olduğu gibi çalışma istasyonları da bu programlarda oldukça önemli yer tutar. Güçlendirme, geliştirme ve germe hareketlerinin birçoğunun gerçekleştirilebildiği çalışma istasyonu çeşitleri ile farklı kas gruplarını çalıştırabilirsiniz. Üst kol, arka kol, göğüs, kanat, arka bacak gibi kas grupları için hareket seçenekleri sunan çalışma istasyonları sayesinde daha fazla geliştirmek istediğiniz bölgelere ağırlık verebilirsiniz.

Diğer Ürünler
Yalnızca bacaklarınıza ya da kollarınıza yönelik çalışmalar yapmak isterseniz gün içinde de kullanabileceğiniz el ve ayak ağırlıklarını değerlendirebilirsiniz. Böylece yürüyüşe çıktığınızda bile bacak ağırlıklarıyla bacak kaslarınızı daha fazla geliştirmeniz mümkün olur. Ayrıca Akakçe sayesinde ellerinizin zarar görmemesi için ağırlık eldiveni ve yüksek ağırlıklarda belinizin zarar incinmemesi için de ağırlık kemeri seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Bu ürünlerle birlikte dambıl ve ağırlık seti fiyatları hakkında en güncel bilgilere de akakce.com aracılığıyla ulaşabilir, bütçenizi sarsmadan fit bir vücuda sahip olabilirsiniz.

  1. >
  2. >
  3. >
  4. Vücut Geliştirme

Dambıl Ağırlık Sehpası Çalışma İstasyonu Ağırlık Eldiveni, Kemeri Bar, Plaka

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
  • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
  • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
  • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
  • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
  • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
  • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.031 s